Taka tam propa
#1
Siema
Mam prope odnośnie działek,a mianowicie dodanie działekwiększych od obecnych. Takie działki może posiadać tylko vip. Można by ogólnie zrobic osiedle vipowskie. Myśle,że byłby to fajny pomysł. Dawet kosztem zmniejszenia ilosci slotów z 3 na 2. Albo zrobic możliwosc posiadnia takiej działki,a reszta w normalu. Taka działka nwt jedna byłaby bardzo przydatna na większe budowle itp.
Niedostępny
#2
Np 30x30 lub większą
#3
(12-24-2014, 01:17)Minecraft4ever napisał(a): Siema
Mam prope odnośnie działek,a mianowicie dodanie działekwiększych od obecnych. Takie działki może posiadać tylko vip. Można by ogólnie zrobic osiedle vipowskie. Myśle,że byłby to fajny pomysł. Dawet kosztem zmniejszenia ilosci slotów z 3 na 2. Albo zrobic możliwosc posiadnia takiej działki,a reszta w normalu. Taka działka nwt jedna byłaby bardzo przydatna na większe budowle itp.

taka operacja wymaga dodatkowej mapy na te dzialki, co wiaze sie z wiekszym zapotrzebowaniem serwera aby dzialal dobrze. dla mnie akurat sloty sa tutaj wazniejsze i dlatego zamiast wiekszej dzialki macie kilka mniejszych.

jak bede robil nowa edycje to prawdopodobnie zmienie ten plugin bo wyszlo juz kilka ciekawszych i wtedy sie zobaczy jak to bedzie. niestety moge ci powiedziec, ze nowa edycja szybko nie nadejdzie i na pewno przez kolejne kilka miesiecy nie zobaczysz takich dzialek.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości