oski632 ☛ wyzwiska + niewykrywalne multi
#1
Exclamation 
Twój nick: mati2088
Nick oskarżonego: oski632 (multi Oski632 ale ma zmienne IP)
Opis sytuacji: Przeklina + mulciak(i) których nie wykryjecie bo ma zmienne IP
Dowód/Screen: ✔


Załączone pliki Miniatury
       
Niedostępny
#2
Proponuję zbanować konto oskiego, Flplaygamesagain i betko oraz usunąć ich z listy na mc-pvp.pl/top bo już nigdy nie wejdą.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
(12-23-2014, 17:25)Hubertsawicki napisał(a): Proponuję zbanować konto oskiego, Flplaygamesagain i betko oraz usunąć ich z listy na mc-pvp.pl/top bo już nigdy nie wejdą.

oski632 zmienia wielkość liter w nicku i ma zmienne IP więc z nim to się nic nie zrobi.
Jestem aby wszystkich co mają bana to na mc-pvp.pl/top ich z tej listy usunąć.
Gal i Cichy napiszcie co o nim sądzicie. (odpowiedz gala chce, bo on gra na PiviPi, a cichuska, bo on tu jest administratorem i niech powie co sądzi.)
Niedostępny
#4
(12-23-2014, 17:25)Hubertsawicki napisał(a): Proponuję zbanować konto oskiego, Flplaygamesagain i betko oraz usunąć ich z listy na mc-pvp.pl/top bo już nigdy nie wejdą.
Tylko ze Flp nie ma bana, nie może wejść na serw bo wykrywa proxy
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#5
(12-23-2014, 17:37)mati2088 napisał(a):
(12-23-2014, 17:25)Hubertsawicki napisał(a): Proponuję zbanować konto oskiego, Flplaygamesagain i betko oraz usunąć ich z listy na mc-pvp.pl/top bo już nigdy nie wejdą.

oski632 zmienia wielkość liter w nicku i ma zmienne IP więc z nim to się nic nie zrobi.
Jestem aby wszystkich co mają bana to na mc-pvp.pl/top ich z tej listy usunąć.
Gal i Cichy napiszcie co o nim sądzicie. (odpowiedz gala chce, bo on gra na PiviPi, a cichuska, bo on tu jest administratorem i niech powie co sądzi.)

akurat jego odbanowalem wczoraj na prosbe jego kolegi.
trudno.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości