lel
#1
Witam wszystkich z powrotem!

Tak, wiem, że trochę mnie tu nie było, i widzę jedną ważną zmianę w serwerze.
[Obrazek: zXf8NeF.jpg]
Nie mam żadnych programów do zmiany IP czy coś, nowiutki komputer na którym nic nie jest zainstalowane... Jak temu zapobiec? Po prostu mam chyba taki internet. Wiem, że to dla bezpieczeństwa i w ogóle, ale Cichusku, mógłbyś coś zrobić? Albo ktoś inny... Zróbcie coś, tylko żebym mógł wejść na serwer ;/
Niedostępny
#2
Cichusek napisał(a):prawdopodobnie masz zmienny adres ip, aktualny ktory teraz ci przypadl zostal przez kogos zle wykorzystany (np. do spamu, atakow itp.).
sprobuj zrestartowac router, modem (nie wiem czego uzywasz), to dostaniesz nowy adres ip.
nie wiem jaki masz system sieci, ale czasem po ponownym uruchomieniu komputera dostaje sie nowy adres, czasem po kilku godzinach sam sie zmienia, a czasem dostaje sie jeden adres ip na 24-48 godzin.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
nie mam zmiennego ip Tongue albo mam raz na pol roku, bo probowalem zmienic, i caly czas bylo to samo ;/
a tak w ogole to czemu kiedys mi dzialalo a teraz nie?
Niedostępny
#4
Pewnie masz internet osiedlowy (na osiedlu to samo IP) i ktoś używał w złych celach server., dlatego na **.skkf.*** admini nie mogą banować na IP.

#T
Niedostępny
#5
;p byc moze... ale nie mam zmiennego ip wiec nie moge sobie od tak pojsc i zmienic... wiec bede mial tak przez caly czas? nie mozna jakos przepuscic proxy tylko na moje ip? ;/
Niedostępny
#6
Najlepiej dla cb tylko to tak jak w szkole jest a moge sie napic i cala klasa też
Nie
#7
Serek wróć do przedszkola, tu mu internet nie pozwala wbic, 2 przypadki takie były, a ty wyskakujesz ze wszyscy chcą
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#8
ech.... tutaj masz co zrobic http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=12092
#9
(12-23-2014, 14:29)SeRek190213 napisał(a): ech.... tutaj masz co zrobic http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=12092
To już Frost napisał i on nie ma zmiennego IP jak ja napisałem prawdopodobnie ma IP osiedlowe

#T
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości