znowu zabrali dzialkę ADMIN koniec żartów
#1
Sad 
witam, drugi raz zabrali mi działkę z pełnym wypasem na classicu, pare razy miałem vipa i miałem dużo rzeczy na działce, nie było mnie około 4-5 dni. Miałem duzo surowców, konie, dużo bloków diaxowych bo zbierałem na magiczną lampe, mocne miecze i zbroje dizxowe, duża alchemia, duzo eliksirów, duzy budynek z robionym sklepem .
Uwazam że to oszustwo bo płacąc za vipa nazbierałem dużo rzeczy, a tu zostały mi zabrane. Więc za cos za co zapłaciłem zostało mi zabrane.
Poczytam se o prawach konsumenta i rekoimi i nie zostawie tego, bo moi znajomi też tego uraczyli.
Wiec ADMIN albo oddaj to co zabrałeś i popraw ten portal. Bo nie zostawimy tego tak. będą sprawy w sądzie.
Na sky-land jestem około roku ,a tu piszę że od grudnia tego roku, coś tu nie gra, moim zdanie to też oszustwo, ale mam kopie sms z telefonu za pobranie kasy na konta vip.

Pozdrawiam:
spiderman_ 30
serotonine
ada6

i wielu innych.
#2
Sprawy w sądzie? Hahahaha.
1. Działki usuwają się automatycznie po 2 TYGODNIACH NIEAKTYWNOŚCI (0 zmian) i aby je odświeżyć trzeba wpisywać /dom , /dom:2 , /dom:3
DZIAŁKI NIE ODZYSKASZ


Tu pokazuje że od grudnia tego roku, bo to jest DATA ZAREJESTROWANIA SIĘ NA FORUM, a nie na serwerze.

#T
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości