I dalej...
#1
Siemano.
Gracz f0rest dostał perm bana,lecz go omija. Dowodu w postaci ss nie mam,ale wcześniej gracz Mateuu20 zgłosił,że f0rest zajął jego działke. Tak było do dzisiaj. Dzisiaj działka należy do zxmb (czy jakos tak). Wiec jak to możliwe? Obszedł bana robiąc nick F0rest tak bynajmniej sie dowiedziałem... Na dodatek teraz weszła prawdziwa właścicielka konta Lipomix i mówiła,ze ten złodziej wział nwt jej 200k z konta. Ma do niego ogromny żal. Dlatego też myśle,ze gracz zxmb to mk f0resta. To konto ma dopiero 2/3 dni a działka jest wyłożona słotem i dużym magazynem kopiowanym ode mnie. Czy normalny gracz może zdobyc tyle itemów w ciagu 2 dni? Sama budowa działki to okras 1 dnia. Dodatkowo do działki,która wymieniłem wyżej dodany był Invalin (też mk). Dodany został po banie. Sprawdzałem to przypadkowo,gdyż mam działki obok tego domu... Zresztą co tu dużo gadać. Każdy z was pamieta Shimano jak omijał bany. Teraz robi to samo mieszajac tylko kontami. Najlepiej zmienic hasła na obu kontach tak jak to zrobił Hayer,bo perm bany nic nie dają na tych złodziei... Troche sie rozpisałem Big Grin
Niedostępny
#2
Po pierwsze były już tematy u mk i nie mam i po drugie Invalin powiedział mi czy może dać nasze itemki mu bo on grał z nim na innym serwie i powiedział ze jest spoko. Wiec oddał mu wszystkie itemki niech gra sobie.
#3
Sry jego nick to zxmb

Taa jasne czemu jak napisałem na czacie,ze dałem wątek nagle pojawiłeś się ty na forum... Cudowny zbieg okoliczności? Dodatkowo jeśli to twój kolega to biegł do cb na chate i mówił co sie stało 5 min temu?. A i jak to jego konto to czemu ty piszesz ze swojego.. MK i tyle. I obeszłeś bana...
Niedostępny
#4
ja go nie znam a na forum jest często ale Invalin grał z nim a Invalinowi też już nie chce sie grać w mc bo gramy w coś innego a szkoda itemek wiec nie opłaca się ich usunąć to oddaliśmy mu
#5
(12-21-2014, 13:19)f0rest napisał(a): Po pierwsze były już tematy u mk i nie mam i po drugie Invalin powiedział mi czy może dać nasze itemki mu bo on grał z nim na innym serwie i powiedział ze jest spoko. Wiec oddał mu wszystkie itemki niech gra sobie.

i wlasnie ten post cie zdradzil.
masz zmienne ip i wiem o tym, dlatego twoje konto w grze ma zawsze inny adres ip, na forum tak samo. niestety albo i stety, wszedles na konto w grze kilka minut temu i w tej samej chwili byles na forum.

dostales bana na serwerze na konto zxmn i na konto invalin, tak samo wasze dzialki zostaly usuniete.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości