Propozycja.
#1
Witam,
mam taką propozycje dodania na stronie sky-land.pl śniegu.
Z tej strony jest fajny: http://peters1.dk/tools/snow.php?l=pl

//edit
+ usunięcie plakietki Hardcore.
#2
nie jest to taki głupi pomysł

Jestem na tak
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#3
Jestem na tak
͡° ͜ʖ ͡° ! Classic is Fantastic ! ͡° ͜ʖ ͡°
#4
nie lubie takich bajerow, a jak juz to jakies drobne kropki Tongue
a strona to chyba wymaga gruntownego odswiezenia pod wzgledem wygladu. moze niedlugo napisze cos nowego i tez bedzie ladnie.

za to masz fajna sygnaturke. moznaby takie cos zrobic to wtedy ludzie beda czesciej odwiedzali ta strone.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Masz wybór płatków śniegu na tej stronie, albo znajdź jeszcze jakieś.
Też możesz jeszcze dać muzykę świąteczną na stronie lub na forum (przycisk gdzieś umieścić, albo z automatu).

Co do sygnaturek to bardzo dobry pomysł! c;
#6
ma ktos pomysl jak moze wygladac strona skylandu z polaczeniem serwerow typu przygodowego (classic, skyblock itp) + gier mini? jakos nie mam pomyslu na uklad takiej strony i nie wiem od czego tu zaczac.

jak ktos cos wymysli to pozwalam wstawic linka do talkiej strony (niekoniecznie z mc), ale z malym wyjatkiem - jesli to strona serwera mc, to tylko zagraniczne. nie bede sie wzorowal na bliskich sasiadach.

a jak ktos ma pomysl, a nie znalazl takiej strony to moze to narysowac profeszjonalnje w paintcie.


btw. beda na stronie: newsy, osobne sklepiki sms, ranking, status graczy i lista trybow gry jakie mamy + odnosniki do forum.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
Może taka intuicyjny* i nowoczesny** układ?

*Tak mi się wydaje
*Zależy od użytego stylu, może ewentualnie typowo Minecraftowy, a może zupełnie jakiś inny.


Załączone pliki Miniatury
   
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#8
(12-20-2014, 08:25)Hayer napisał(a): Może taka intuicyjny* i nowoczesny** układ?

*Tak mi się wydaje
*Zależy od użytego stylu, może ewentualnie typowo Minecraftowy, a może zupełnie jakiś inny.

srednio podobaja mi sie strony dopasowane do calego ekranu.
jeszcze u ciebie na gorze jest taki malutki paseczek z linkami (mozna zwiekszyc), a na dole sa serwery i.. zajmuja cale miejsce, a na tych ostatnich grach ma sie wlasciwie wiecej zmiescic niz na przygodowych. ranking i takie tam.

(a liczba graczy jest wspolna na wszystko)

ogolnie preferuje strony ktore maja wyznaczona szerokosc/wielkosc i za takim wielkim prostokatem strony jest jakies ladne tlo, tak jak teraz.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#9
Szczerze, to ja nie wiem po co ta strona właściwie jest... (chyba tylko do sklepiku sms), bo przecież wiele więcej aktualności jest na fb sky-landu... moze to jakos polaczyc? że... hmm, żeby te same aktualności pojawiały się na stronie jak i na fb.


może by zrobic strone ktora bedzie podzelona na kilka kategorii... hmm
   
Niedostępny
#10
(12-22-2014, 21:10)FLPlayGamesAgain napisał(a): Szczerze, to ja nie wiem po co ta strona właściwie jest... (chyba tylko do sklepiku sms), bo przecież wiele więcej aktualności jest na fb sky-landu... moze to jakos polaczyc? że... hmm, żeby te same aktualności pojawiały się na stronie jak i na fb.


może by zrobic strone ktora bedzie podzelona na kilka kategorii... hmm

juz koncze robic ta strone.
zamykam.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości