Skarga na gracza : QuernoPL .
#1
Exclamation 
Mój nick : Kamiloski .
Nick sprawcy : QuernoPL .
Powód : Nudus ( Nie stety nie wykożystywał go do unoszenia się na ścianach , dlatego nie mam screenów ) .
Co robił : Używał w Nudusie kill aury i automatycznego nacelowywania strzał w przeciwnika Cry . Napisałem tu ponieważ mnie po prostu ,, krew zalewała " jak on mnie co wejście na Arene zabijał . ( Przepraszam za wulgaryzm , ale to prawda ) .
Proponowana kara : Ban Ip .
#2
Brak dowodów = Brak kary
#3
(04-24-2013, 15:35)Fishu napisał(a): Brak dowodów = Brak kary

Jak mam dać dowody jeśli on nic takiego nie używał co by się dało ukomentowacć screenem ?
#4
Może to nagraj. Bez dowodów nie ma kary. Nie będę tłumaczył dlaczego bo to chyba oczywiste...
#5
Nie mam zamiaru nagrywać jak on mnie deda ... Zresztą on czuje się bez karny kolejne dni ...
#6
Na prawdę jesteś taki nierozumny?
Po 1.
Przypuszczam, że znasz wzór skargi (skopiuje ci go i zaznaczę na czerwono miejsce o które mi chodzi):
Twój nick:
Nick oskarżanego:
Opis sytuacji + screen:
Proponowana kara:

Także sam widzisz, że potrzebny jest screen (ja oczywiście mówię, że trzeba więcej niż jeden żeby nie było wątpliwości ale nie o to teraz się rozchodzi).

Po 2.
Napiszę ci przykładową sytuację:
Wyobraź sobie sytuację w której gracz "X" napisał sobie skargę w której twierdzi, że ty cheatujesz, że tak jest cały czas (tak na prawdę nie cheatowałeś ale on tak napisał bo po prostu chciał abyś dostał bana). Oczywiście gracz "X" nie podał dowodów (screenów) ale admin widząc taką skargę cie banuje.
Wniosek: Ban niesłuszny.
Także wytłumaczyłem Ci dlaczego potrzebne są dowody (screeny).

Mam nadzieję, że teraz zrozumiałeś i nie będziesz pisał:

(04-25-2013, 15:31)123 napisał(a): Zresztą on czuje się bez karny kolejne dni ...

To co napisałeś jest bez sensu, mam go zbanować nawet jak nie podałeś dowodów?! A może on nie cheatuje i chcesz dla niego bana bo go nie lubisz (cokolwiek innego może być powodem).

Przemyśl to co napisałem i nie pisz takich bezsensownych postów jak ten wyżej... Najlepiej będzie jak nie będziesz pisał w tym temacie (no chyba, że chcesz wstawić dowody). Takie posty jak ten wyżej jak dla mnie podchodzą pod nabijanie postów.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości