Magiczna Latarnia
#1
To znowu ja wkleje wam 2 zdj jak mu daje magiczna latarnie i jak mi daje 1 blok diax z 64 ktore mi miał dac i prosze o zajecie sie sprawa ale rozmowy nie zrobilam i rider potwierdzi ze miał mi dac 64 blokow diax bo z nim misałam czy Hubertstawicki mie nie oszuka i rider chciał odemnie kupic a ja mu napisałam ze Hubertstawicki mi da 64 blokow diax!!!!! zajmijcie sie tym!! proszE!

Pozdrawia TheRedavaCry
nawet jest data i chyba godzina ....
Dodałam wam jeszcze 1 zdj ze nie mam blokow diax wiecej i nie mam zadnych blokow diax w miom eq wiec dostałam tylko 1 blok diax!


Załączone pliki Miniatury
           
#2
Mogłaś dać te screeny pod tamten wątek a nie robić nowy...
#3
Wiem Rider sorry ale nie umiełam bo jeszcze nie wrzucałam tu zdjec o oszustwo woec sory bardzo ;/
I prosze o zajecie sie sprawa.Mój nick to TheRedava a jego to Hubertstawicki chyba.
#4
Nie widać paska szybkiego wyboru a pozatym mogłaś ten 1 bloczek rzucić

#T
Niedostępny
#5
Jezu ale Rider potwierdzi ze sprzedawałam mu bo jeszcze z nim pisałam czy on mie oszuka a on odpisał ze ja kupie za 30 blokow a Hubertstwawicki mi miał dac 64 blokow diax jezu to nie sprawiedliwe!!!!!! Rider napisz cos o tym ! bo pisałam z taba!!!Zajmijcie sie tym lepiej zdj nie zrobiłam bo jesem od niedawna na forum i nie robie zdj takich dokladnych itp wiec nie wiem jak cos pozadnie zrobic,zajmijcie sie tym prosze was.
#6
Zmyślać to ty umiesz, dziecię drogie,
Ale prawdy nikt nigdy się nie dowie.

Wiersz z mini pamiętnika Hubercika xD.

To perfidna oszustka, zasłania pasek i chce wmówić, że ją okradłem...
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#7
TheRedava ja chciałem dac 30 blok, to nie, mówiłem sprzedaj mi xd
Hubcio nie oszukuje xd to dobry gracz Big Grin
#8
Hubertsawicki nono..... Rider potwierdzi ze ci sprzedałam nawet pissałam na czacie ze jestes oszusta Rider tez to potwierdzi i pisałam do Minecraft4ever ze mie oszukałes i na czacie tez pisałam. Wiec prosze ale mocno prosze o zbanowanie i odzyskanie magicznej latarni!!!!! Angry
Rider powiedz prawde bo pisałam tez na czacie ze to oszust i ja ci napisałam ze mie okradł i ze mu sprzedam odwiedzał mie i ja mu dałam a on mi dał 1 blok diaxow.! Ten serwer jest taki niesprawiedliwy co macie soja i bronisz go !!?? Chociacaz chce moja latarnie i zbanoanie Hubertsawicki!!!!!!!!!!!!!AngryAngryAngry
#9
Co to za dowody? Nic na nich nie ma i zasłoniłeś pasek na ss.
#10
(12-17-2014, 18:56)Rider572 napisał(a): TheRedava ja chciałem dac 30 blok, to nie, mówiłem sprzedaj mi xd
Hubcio nie oszukuje xd to dobry gracz Big Grin

Potwierdził.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości