Ban za co ?
#1
Mój Nick Mateuu20
Problem mam taki że dostałem Bana od CONSOLE xd za mk i oszustko ale ja :
Nie mam mk tylko u mnie jest sweet_Lolik (i to znane wam zrobione przez sweet_Lolik podróbka mojego konta już o tym pisałem)
Ja nikogo nie oszukiwałem jedynie jak w tym wątku http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...5#pid90935 wynajmowała u mnie działkę
Macie ss i to jest prem to nie fair ja kurcze kupuje VIP a wy takie coś ?! i jeszcze z ta działka mi się skoczy i nie odzyskam

a propo to !a Sweet_Lolik to koleżanka która sie u mnie logowała itp za 1 razem a nie MK !

a pisanie że f0rest to złodziej to cała prawda jak już wspominałem o tym watku http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...5#pid90935
........................................UwU
Niedostępny
#2
Mogłeś o tym że sweet_lolik to nie mk jak robiła u cb konto... Ban słuszny, VIP nie zwalnia z bana, działka też... Po za tym, kto teraz uwierzy ci że to "koleżanka"
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
jzu ja nigdy nie kłamałem czyli co 11 zł w błoto i co mam bana za to że pisałem że f0rest to złodziej i za koleżanke tak fajnie a z działka to ogóle i to prawda f0rest to złodziej i tyle co nie pożna pisac prady na czacie ?!

i czy to prem za koleżanke i napisanie prawdy o f0reście czyli shimano ?
........................................UwU
Niedostępny
#4
What? Jak to może nie być MK?
Patrzać jak odpisujecie to te same buzki używacie więc napewno to MK masz dowód że to nie MK? Ja miałem od Hayera za MK ale dostałem UB bo powiedziałem żeby sprawdził IP na prison i było inne więc dostałem UB

#T
Niedostępny
#5
ja ona i ja do cb nie pisała/pisałem oi ona nie stawia buziek zastanów się co piszesz bo ty nawet jej nei widziałeś ;p i może to nie być mk taka jest hista :
przyszła do mnie na chate
pokazałem jej serw sky-lnda
spodobał sie jej
zarejstrowała sie ok usuncie jej konto i sie ona u siebie zarejstruje a nie umnie i dajcie ub
........................................UwU
Niedostępny
#6
What? To skąd jak f0rest dał SS to Sweet_Lolik napisał(a) że "tak" i nic twojego? A te SS'y pewnie 2 komputery właczone albo ktoś ci specjalnie wszedł
Zobacz sobie mój wątek o tytule "Hayer"

#T
Niedostępny
#7
no to ona coś namieszała i w jakim dziale ?ale nwm czym ona z nim chandlowała jak cos to mu moge oddac ;p

dobra cichy napisz czy dasz mi ub prosze daj obiecuje poprawe a sweet jak chcesz to odrejstruj lub daj jej prema z mieszanie Big Grin i tylko na kompie mam mc Tongue
........................................UwU
Niedostępny
#8
(12-17-2014, 18:09)Mateuu20 napisał(a): dobra cichy napisz czy dasz mi ub prosze daj obiecuje poprawe a sweet jak chcesz to odrejstruj lub daj jej prema z mieszanie Big Grin i tylko na kompie mam mc Tongue
Ogarnij głowę,
Piszesz czy Ci da UB, a potem nawet nie w nowym zdaniu żeby Ci dał...
Masz bana słusznego
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#9
czyli za to że mam koleżanke tak ?! dobrze wydałem w dodatku 11 zł w błoto i w dodatku co może 25 lat pozbawienia wolności i graa grzywny na 1 milion co ? czekam na od cichego nie spamic juz tu tylko niech cichy odpowie i jak na nie lub tak to może uzasadnic no cichy no nwm jak z tym odrejstruj ja czy coś i sie ona zaloguje z swojego ip chyba ze przestanie grac ok?
........................................UwU
Niedostępny
#10
nie wykrywam multi z adresu ip na ktorym stworzono konto.
u ciebie wykrylem multi w ten sposob, ze ty i lolik wyszliscie z serwera w tym samym czasie i z tegk samego adresu. czyli albo byla u ciebie i razem graliscie, a pozniej oboje wyszliscie w tej samej minucie albo masz multikonto.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości