RIder572
#1
Powiem jak wbiłem na konto lipomix przyznaje się do tego ale brał zemną bo on zrobił serw i reklamował go na classic i jak ja tam weszłem to grał Lipomix
i on załatwi mi te hasło różniło się _..._ a tu miała ... tylko i weszłem ever mnie dodał ja go okradłem tak było są dowody że reklamował serwer i obiecałem mu że pół na pół itemkami ale ja mu nie dałem bo chciał żebym wyszedł z serwera bo on chciał tylko wszystko dla siebie. A ja nie chciałem wyjść wiec on napisałe że to ja.


Załączone pliki Miniatury
   
#2
masz x-raya = cheater... stąd masz 4 koxy...

Naprawdę ziomek
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#3
Ale zagmatwane...
Wbiles na konto Lipomix(jak mogłeś Sad ), okradles evera, niby dowody na reklamę, ale to może ty postawiles ta tabliczkę jak cie dodał...
to tak Ban będzie na około... perm, dla obu
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#4
(12-17-2014, 15:49)CruQPlayGames napisał(a): masz x-raya = cheater... stąd masz 4 koxy...

Naprawdę ziomek
Od razu widać, że na forum nic nie czytasz.
Tak jak z tym, że z rozdymek zrobisz gąbkę xd
F0rest ma od wczoraj perma, dał wcześniej screeny z x-rayem - to po co napisałeś ten post?
Jakoś ja nie rozumiem...
#5
on mnie ani 1 razu nie dodał tylko raz na min do auto sklepu a do domu nie doda bo jak to prawda do ma sporo diax.

a j 4 koxy to mało bo w sklepie i diax jak sprzedasz to 2 złota a potrzebne około 70 złoto to wiec 35 diax 1 kox. kilof szcześcia 3 i jeszcze nieraz złoto.
#6
kolego wtedy cie dodałem... ty podstawiłeś to specjalnie żeby mnie szantarzować na screenie z ip serwera...

było tak że sie dodajemy nawzajem...

a i z ,,hasłami" nie mam nic wspólnego, poprostu chcesz sie na mnie zemścic za to, że wypaplałęm że wbiles na konto lipy i powiedziałes mi że to ty a ja wygadałem everowi jak go okradles...

a i frost ale jesteś sprawiedliwy, BRAWO !!! perm za nic...

co do tego co pisałem hubert tpa to mu wtedy sprzedawałem miecz ostrość 4
#7
to niech cichy zobaczy czy byłem do tej działki z domem dodany do było 7 grunia czy jakos tak. a pokazac ss?

to tpa po ip serwera.
#8
nei bo mogłeś go zrobić kilka dni temu zło***eju
........................................UwU
Niedostępny
#9
tak te ss mam dawno temu jakies 1 tydz okoł tego nie chciałem go wykadać ale jak tak to tak i ja nie byłem wtedy dodany.
#10
(12-17-2014, 16:20)Rider572 napisał(a): a i frost ale jesteś sprawiedliwy, BRAWO !!! perm za nic...
Wait, coś mi tu nie gra
Kto zrobil ten serw?

Ogarnijcie kłótnie, cichy rozwiąże
problem, a nie, może jeszcze się wyzywać na forum będziecie?
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości