Złodziej skur*****
#1
Wbiłem niedawno na serwa. Budując mój magazyn wbiła do mnie lipomix (był to f0rest ) i poprosił o dodanie do działki. Zgodziłem sie,gdyż znam lipe na tyle dobrze i wiem,ze nie ukradła by nwt dirta. Otóż podczas budowy okazało sie,ze brakuje mi diaxów,wiec wywaliłem te konto.Gdy napisałem na czacie,ze ktos podszył sie pod nia i mnie okradł gracz Rider572 wyjawił,ze to f0rest zna hasła do kont graczy. Widac to na ss. Ostatnio podałem też skarge,ze przeszkadzał mi w zakupie działki-nie kupiłem jej przez niego ciote. Nie dałeś mu nwt bana. Teraz okrada z innych kont i sprawa też zapewne zacichnie? Dlaczego? Odpowiedz prosta kupuje vipa co miesiac. Ponadto gra na nim shimano,który omijał bana,cheatował i kopiował nadmiernie. Skumaj,ze ten *** wkurza cały serwer. Weź pod uwage,ze stracisz na tym dużą liczbe starych gracz,którzy grają od dawna tutaj.
Jeśli ja odejde odejdzie tez Bielutki-wydał wciula hajsu na vipy.
Lipomix bo ludzie bd mysleli ze to ona okradła mnie
i wiele więcej ludzi.
Wiec rozważ to,czy chcesz tracic dużo ogarnietych ludzi dla jednego tępaka,debila i noba,który nie umie się dorobic na serwie bez huza,kradzieży i wkurzania ludzi.
Masz na dole kilka ss z tego co pisał mi Rider572. Mówił,zę jak znajdzie ss jak f0rest pisał mu o tych hasłach to wrzuci je właśnie tutaj.
PS. Jakaś rekomensata za kradziesz też by sie przydała,gdyz straciłem wszystko co cenne. Zakryłem na szybko wiadomosci,które pisał mi kumpel,gdyz delikatnie go poniosło,a nie chce go obciazac. Sry za wulgarny jezyk,ale poniosło mnie troche Tongue

sprawdz tez logowanie kont f0rest ,bo gdy zobaczył ze jestem na serwie nagle pojawiło sie konto lipomix.


Załączone pliki Miniatury
           
Niedostępny
#2
Rider572 nie jest do tego zdolny, musi być to włamanie na jego konto lub powyżej oskarżony F0rest
Konfidencić na maluchy
#3
1. nie przeklinaj.
2. nadal nie przeklinaj.
3. zbanowalem na ip ridera, bo chcial wejsc na konto lipomix i forest. nie mam pojecia czemu i niech lepiej tego nie robi. (nie udalo mu sie, odbanowalem)
4. zbanowalem na nick i na ip forest (szkoda ze ma zmienne), bo 20s pozniej z tego samego ip wyszla lipomix z classica.

a co do twoich diamentow itp, to nie wiem jak bylo i nic z tym nie zrobie. zbanowalem za multi/wlamanie.
a lipomix niech lepiej zmieni haslo, jesli to w ogole inna osoba.

(12-16-2014, 21:14)WICIOXV napisał(a): Rider572 nie jest do tego zdolny, musi być to włamanie na jego konto lub powyżej oskarżony F0rest

chodzilo mu o konto lipomix, gracz rider tylko mu wyjawil pewna informacje dotyczaca wlamania Tongue

zle postawione przecinki ;p
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości