POMOCY!!!!!
#1
mam problem zapomnialem haslo mialem tam 22 kilofy vip prosze o szybkom pomoc lub (opuszczenie dzialki na tym koncie ) zalozylem drugie PrzemoPlayGame1 ale tak tensknie za tamtym mialem tam tez sektor W i calom złotom i (bez butuw) zbroje kolczatom plis pomuz bylem vipem i mam go tera na tamtym koncie jesli nie mozna jakos na mojm koncie opuscic dzialaki to dodaj nick PrzemoPalYgame1 to ja na 2 koncie plid plid plid błagam bede bardzo wdzenczny zapomnialem powiedzec ze mam tam 64 i 50 blokuw diax do tego kilof szczenscie 2 i 10 zenczantowanych ksionrzek
do tego pamienam mialem tam prawie 2 skrzynie zbruj i miecz zaklenty ogien 3 mysle ze udowodnilem ze to ja jak by co mam dzialke na id 5:38 taki dom z latajoncymi dyniami kolo zamku i czystej dzialki mysle ze tera naprawde to udowodnilem a i jeszcze ze napewno to ja moj dom nie ma pół płytki z lewej strony w dachu pomożesz plis to na prawde ja jak inaczej mam to udowodnic mam jeszcze screna ze to ja mysle ze to wystarczyCry    
#2
SS'y to nie dowód pozatym są z innego serwera i masz chyba MK (ban)

jeśli masz konto premium to daj SS'a z minecraft.net/profile
Jeśli kupowałeś coś w sklepiku SMS podaj na co wysłałeś i przybliżoną date zakupu + nick

P.S. poucz się ortografii

#T
Niedostępny
#3
(12-05-2014, 17:25)PPG napisał(a): mam problem zapomnialem haslo mialem tam 22 kilofy vip prosze o szybkom pomoc lub (opuszczenie dzialki na tym koncie ) zalozylem drugie PrzemoPlayGame1 ale tak tensknie za tamtym mialem tam tez sektor W i calom złotom i (bez butuw) zbroje kolczatom plis pomuz bylem vipem i mam go tera na tamtym koncie jesli nie mozna jakos na mojm koncie opuscic dzialaki to dodaj nick PrzemoPalYgame1 to ja na 2 koncie plid plid plid błagam bede bardzo wdzenczny zapomnialem powiedzec ze mam tam 64 i 50 blokuw diax do tego kilof szczenscie 2 i 10 zenczantowanych ksionrzek
do tego pamienam mialem tam prawie 2 skrzynie zbruj i miecz zaklenty ogien 3 mysle ze udowodnilem ze to ja jak by co mam dzialke na id 5:38 taki dom z latajoncymi dyniami kolo zamku i czystej dzialki mysle ze tera naprawde to udowodnilem a i jeszcze ze napewno to ja moj dom nie ma pół płytki z lewej strony w dachu pomożesz plis to na prawde ja jak inaczej mam to udowodnic mam jeszcze screna ze to ja mysle ze to wystarczyCry
MK
Nie mogles wczesniej napisac, a nie 2 konto robic za co grozi ban
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#4
SORRY ZA ORTOGRAFIE
#5
skoro kupiles na tamto konto vipa, to wystarczy ze podasz 6 pierwszych cyfr numeru telefonu z ktorego wysylales smsa (numer ma 9 cyfr) oraz przyblizona date zakupu i nick tamtego konta.

ok, dostalem twoj numer na pw i wszystko sie zgadza.
wyslalem ci tam nowe haslo.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości