Problem z hasłem
#1
Exclamation 
Czy masz Premium: Nie
Twój nick: damek9904
Witam , mam problem , próbowałem się dzisiaj zalogować na serwer i jestem na 100% pewny , że wpisałem hasło poprawnie , wyskakuje , że hasło jest złe. Mam kupionego vipa na prison , wydaje mi się , że komuś udało się złamać moje hasło. Proszę o natychmiastową pomoc.
Dołączam ss z mojej rozgrywki na tym koncie.

   
#2
Podaj PIERWSZE 6 cyfr telefonu z którego wysłano SMS na Vipa i przybliżoną date zakupu


#0%
Niedostępny
#3
Tak wiedziałem , że to może pomóc , lecz numeru z którego kupiłem vipa aktualnie nie znam , ponieważ kupowałem go z telefonu mojego kumpla , spróbuje się jak najszybciej z nim skontaktować. Vip został kupiony bodajże w poprzednim tygodniu. Kiedy tylko będę miał numer to go napiszę. Aha warto dodać , że w poprzednim tygodniu kupiłem vipa na prison dla mojego brata z tego samego numeru , jego nick to: opopol
#4
Tak ktos gra sobie na moim koncie po moich dzialkach nic nie zostalo , nawet na forum mi ktos haslo zmienil ,
na szczescie nie zmienil emaila , numer telefonu z ktorego kupilem vipa sobie i bratu 571213*** , kupilem go okolo
tydzien temu cos okolo godziny 15 , bardzo prosze o zmiane mojego hasla.
#5
wysylam ci nowe haslo na pw shoutboxa, bo masz wylaczone prywatne wiadomosci w profilu.
niestety nie da soe odzyskac twoich dzialek Sad
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości