Nowe.Swiąteczne Okazje ;D
#1
Witam moze byscie dodali np do sniperki taki snieg na gurze i za granata czape mikolaja jak by sie dalo i obnizyc wrzystkie bronie o 30% a mikstury bo sa drogie o 40% i zrobic wielkiego balwana ze schodami na arenie 2 nwm gdzie ale moze dodac nowy guzik i tam i tam sie mozna lac i tak dalej ten balwan fajny by był serio.To moje propozycje aha i jeszcze zrobic VIPA za 5 zyla Smile z okazji swiąt. Dzieki Pozdro.
#2
(12-02-2014, 14:40)SeRek190213 napisał(a): obnizyc wrzystkie bronie o 30% i zrobic wielkiego balwana ze schodami na arenie 2 Dzieki Pozdro.

To moja wersja Big Grin
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
(12-02-2014, 14:40)SeRek190213 napisał(a): Witam moze byscie dodali np do sniperki taki snieg na gurze i za granata czape mikolaja jak by sie dalo i obnizyc wrzystkie bronie o 30% a mikstury bo sa drogie o 40% i zrobic wielkiego balwana ze schodami na arenie 2 nwm gdzie ale moze dodac nowy guzik i tam i tam sie mozna lac i tak dalej ten balwan fajny by był serio.To moje propozycje aha i jeszcze zrobic VIPA za 5 zyla Smile z okazji swiąt. Dzieki Pozdro.
Może poucz się polskiego

//temat
NA NJE
Ja mam tak dużo tego $$$ i nie mam co z nią robić a śnieg? Niepotrzebny

//moja propozycja
Proponuje aby dodać komende /repaiv bo seta nie można naprawić a ja często padam jak mi się hełm i buty skończą albo jakiś unb na seta

#0%

//Down
Jestem na TAK (Frost)
Niedostępny
#4
Może w ciągu zimy dodać do eq 10 sniezek? By było coś nowego xdd
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#5
zobaczymy Tongue
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości