Problem z działkami kolegi
#1
Witam.
Mój kolega (Thekornik123) wczoraj miał 3 działki okazało się że została mu tylko jedna, co prawda przed chwilą powiedział mi że na jedniej miał konie a na drugiej mobgrainder.
Działka z końmi mówił że mogła się od czasu usunąć ale z mob.. nie bo wczoraj na niej był i robił rzeczy.
\

Można to jakoś wyjaśnić?????!
Boje się jak mi usnuną działki z beaconami.
Moja główna działka ma ponad 5 miechów i dużo jest warta..
Mam nadzieje że to tylko chwilowe błędy.
Konfidencić na maluchy
#2
Witek, zapewne nie robił na działkach żadnych zmian(stawiać bloki itd.)
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
Kurde ale wczoraj na mobgrainderze budowałem z nim jedno piętro wiec jak to wyjaśnisz?






(Bo mam własne działki i on gra sam wiec dodał mnie aby szybciej szło więc nie wiem jak to się stało Cry
Konfidencić na maluchy
#4
bug albo kłamiesz proste no ale juz tak czasami jest nie da się jej przywrócic mi po 1 tyg nie chodzenia (czerwiec) usuneło działke na classicu lub na prisonie też 1 tydz nie chodziłem(listopad) tak jest nie da się tego wwyjaśnic

(do zamknięcia)
........................................UwU
Niedostępny
#5
Achh trudno. Miałem taka samą sytuacje. Cichy powiedział,ze trzeba co jakis czas wpisywac /dom:2 i 3 jak masz inne działki,bo zniknął. W moim przypadku właśnie tak było.
Niedostępny
#6
Ja tam wpisywałem i też mi wywaliło po czym w/w user zbudował działkę która zmniejsza fps'y 10 razy ;x. Dziwny jakiś ten plugin ;xxx

Miałeś pecha jak ja i inni :/
Don't be so serious. Please.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości