mięso
#1
Question 
===Czesc===

Moglibyscie zrobic skup mięsa??? Ponieważ:

- jest tego bardzo dużo.
- i przydałby się jakis inni sposob zarabiania. Bo to wygląda tak że kupi się snajperkę, zrobią ci plecy i bum... 100$ w kapcia.

Proponowana cena: za stack by dawało nam 2-5$

Dzięki
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#2
Nie polecam bo mozna "kopiowac" wyrzucasz z eq i wpisujesz /gracz, potem znow i znow
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
no wiesz... Od cholery jest typa na spawnie. Jak wyrzuci to ktos inny podniesie.

Zawsze można komendę ograniczyc np: komendę /gracz można użyc tylko raz na deda. Czyli jak dedniemy to znowu będziemy mogli RAZ tej komendy użyc. Chociaż wątpie żeby ktos tak robił
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#4
moim zdaniem powinni dodać szkynie kresu XD żeby mozna było od czasu do czasu schować snajperke a na skup mięsa to ja jestem na nie
........................................UwU
Niedostępny
#5
(11-17-2014, 14:54)Mateuu20 napisał(a): moim zdaniem powinni dodać szkrynie kresu XD żeby mozna było od czasu do czasu schować snajperke a na skup mięsa to ja jestem na nie

no właśnie NIE. bo typy co maja vipa chowaliby granaty a potem jak im się skończy VIP to będą ich używać

btw. był taki wątek... Cichy się nie zgodził
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#6
nie, tak jak mówił frost, można spamować komendą i masz kasy w ciul ...
¯\_(ツ)_/¯
#7
(11-17-2014, 15:34)CruQPlayGames napisał(a):
(11-17-2014, 14:54)Mateuu20 napisał(a): moim zdaniem powinni dodać szkrynie kresu XD żeby mozna było od czasu do czasu schować snajperke a na skup mięsa to ja jestem na nie

no właśnie NIE. bo typy co maja vipa chowaliby granaty a potem jak im się skończy VIP to będą ich używać

btw. był taki wątek... Cichy się nie zgodził
wiem że był a no terza jestem na nie bo masz racje XD
chyba że gracz nie może używać itków vip Big Grin
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości