Cichusek
#1
Smile 
[b]
Propozycje
1.Pierwszą moją propozycją jest powiększenie sklepu , aby można było się swobodniej poruszać itp.
2.Zgadzam się razem z moim sojusznikiem betko (patrz. poniższy wątek ) ,aby dodać bronie takiego rodzaju .
3.Zróbcie takie jakby "paczki broni" czyli np. 3 shotguny za 400 $ (np. kupuje ten pack i za pierwszym razem dostaje shota , przegram ... dostaje znowu shota ,przegram .... dostaje znów shota , przegrałem i koniec trzeba kupic nowy pack)

[b]Myślę , że moe pomysły są bardzo dobre , proszę o ich zrealizowanie ( chociaż 1 ) Big Grin
#2
1. Przecież masz dużo wolnego miejsca.. nie ma potrzeby powiększania, za duży będzie wyglądać brzydziej ;/
2.Broni jest (według mnie) wystarczająco nie potrzeba dodawać więcej.
3. Tak trudno przejść się do sklepu i kupić kolejny shot guna ?
Niedostępny
#3
1: jak już to nowy spawn. Bo trochę mały i tyle typa się tam respi że nic prawie nie widac.

2: głowa boli. Ja chce digla jak wczesniej propkę pisałem.

3: niet.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#4
ale wy się na rzeczy nie znacie pokazcie sami co hccecie a n ie tylko narzekacie -,-
#5
Ale było chyba z 4 wątki o nowe bronie w wszystkie na "nie"
To jest pvp a nie plac widokowy
Po co pakiety? Nie łatwiej kupić drugi raz tą samą broń?
Po za tym shotgun kosztuje 80$ a ty chcesz 3 shotguny za 400 $

Wysłane z mojego Samsung Galaxy Trend przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#6
(11-15-2014, 16:41)Frost napisał(a): shotgun kosztuje 80$

Hmm... dawno chyba nie byłeś na pvp. Shotgun kosztuje 100$.

Nie chce robić wątku więc napiszę tu. Czy dodacie brtonie na zawsze np. po 1mln $
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#7
1. jak juz to wiekszy i ladniejszy na 1.8.
2. sa po prostu zbyt mocne, a slabszych nie ma sensu dodawac.
3. nie da sie zrobic ani "czasowych" broni, ani takich na stale. nie mamy zadnego systemu gier napisanego, jesli mialyby byc uzycia i wszystko to trzeba by zmienic caly serwer, a tego nie zrobie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości