Nie ja, ale mój kolega :)
#1
Exclamation 
Piszę ten temat za niego, ponieważ nie ma on konta na forum.

Mój kolega, zombie56 (pewnie każdy kto to czyta myśli, że zapomniał Smile ) pamięta hasło, ale stare... Ktoś mu zmienił hasło i nie jest w stanie się zalogować. Chciałbym o tym dalej rozmawiać w rozmowie prywatnej z moderatorem. Jeśli nie jest on chętny może porozmawiać z Zombie56 przez skype (sebastian sobczyk).
#2
to nic nie da.
jezeli ma premium to musi sie zalogowac na minecraft.net i dac screena z zakladki profile, a jezeli nie ma premium a kupowal cos na serwerze w sklepiku sms to musi podac 6 pierwszych cyfr numeru telefonu, na ktorym serwerze kupowal, co kupowal i przyblizona date zakupu. jezeli natomiast nie ma premium, ani nic nie kupowal w sklepiku sms to nic sie nie da zrobic i po prostu musi zalozyc nowe konto.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
kupował vipa na classic, nie ma premium, a 6 pierwszych cyfr to 531 477. jego pierwsze hasło to <HASLO>, które zmieniał. Dziwię się, że się o to pytasz. Nie możesz sprawdzić? serwer\plugins\essentials\playerdata\Zombie56.json
[Obrazek: f3VEMLn.png?1]
LOL TO JA
#4
nie kupowal z tego numeru vipa na classicu.
o co pytam? o date? musi ja podac, chocby przyblizona zebym mogl sie upewnic czy rzeczywiscie to on, czy jakis jego kolega chce go okrasc. (zawsze to wiecej rzeczy do zaliczenia, wiec jest wieksza pewnosc)
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Wink 
napisz do niego na skype Big Grin
[Obrazek: f3VEMLn.png?1]
LOL TO JA
#6
ja mam sie ubiegac o to by komus konto odrejestrowac bo glupiego hasla zapomnial? chyba zwariowales. jak chce zebym mu dal nowe haslo, to niech sam zalozy konto na forum i sie prosi o nie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości