Ban
#21
To ci ktoś inny dał... może tu odpowie
[No file chose]
#22
(11-10-2014, 16:23)Rider572 napisał(a): No dobra, masz rację mały Hubercie xD. Cichusek daj odp, a zresztą już zna.

Kto ma multi

Spam

(11-10-2014, 16:34)Rider572 napisał(a): No może, że za 20 stag diax xD. ja też planuje autosklep i wymyślam własny mechanizm, żeby mi gracz nie przyszedł i mówił, że kopia...

Spam

(11-10-2014, 16:30)Shimano napisał(a): ale to oni kopiowali a nie ja to 1 moze widać ze on mają dłużej działki bo ja próbowałem sobie zmienic dom:1 dom:2 dom:3 i wpiswalem /p opusc /p zajmij

Widziałem najpierw domek Mc4ever, potem twój.


A i nie spamujcie xd
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#23
Poza tym jak 4ever wrócił na serwer to ja od razu zająłem działkę obok niego (jak miałem jeszcze vipa) tak samo jak gears i byliśmy jego sąsiadami. (Shimano może pamiętasz ten domek z kwarcu i kolorowych szyb) to był mój . Nie ważne. Jak zajalem działkę obok evera to następnego dnia on skończył swój dom a potem widzę ze obok mnie jest dokładnie taki sam dom należący do Shimano (wtedy wrzuciłem post o chaty bo widziałem u ciebie chyba z 9 beconow).

Cheaty*
══════════════
    ╭╬╮         ◢
▁╭▅▆▇□□█▇▆▅▄▃▂▁(╳)█╮  Bob buduje armię.
╰═▃__▁▁▁▁▁∠════▔▔▔    Ten helikopter i Bob są przeciwko Google+
  ╙O ╙O Kopiuj i Wklej jeśli jesteś z nami .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#24
bo on opuscił
#25
skrocilem ci juz z 6 dni do 2, a ty nadal mi spamujesz na pw, forum i wszedzie. jak tak dalej bedzie to z 2 dni zrobi sie 12 a nie 6.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości