Pytanie odnośnie Classic
#11
Do szweda perłą trzeba wbić ja od niego mam mechanizm że 1 za 1 i ne przyjmuje niczego więcej od podanego towaru tylko że 50 sztuk trzeba mieć towaru za co się sprzedaje

PODPIS WŁASNY ! NIE KRAŚĆ !
Niedostępny
#12
Mati znasz id Szweda? Pójdę na jego działkę i tepne się do środka perłą i zobaczę mechanizm, bo dawno nie widziałem plaicka, który by dał mechanizm.
#13
Nie patrzyłem na ID ale dam 1 screena jak będe na komputerze

PODPIS WŁASNY ! NIE KRAŚĆ !
Niedostępny
#14
Ale się męczycie z tymi miechanizmami...
Jaki problem zrobić automatyczny sklep ? xD
Niedostępny
#15
4ever nie powie jak to zrobić. Już sie kiedyś znajomy pytał to nic z tego.
Ja wiem jak zrobić żeby po wrzuceniu itemi daje kupującemu inny item, ale nwm jak zrobić żeby tylko jeden rodzaj itemu przyjmowało.
Godzine się z tym męczyłem na creativie... xD
[No file chose]
#16
to jak się na tym znasz to może bys mu pomogł co??
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#17
Ja dam 1 $creena bo troche mechanizm warty ;p

PODPIS WŁASNY ! NIE KRAŚĆ !
Niedostępny
#18
W chwili obecnej nie mam komputera, na którym sam nie wiem czy mam mechanizm. Ten co ja buduje to nie działa tak do końca podkreślam.
[No file chose]
#19
kładziesz lejek skierowany do compactora od compactora na wschów dajesz redstone pod nim repeter i na dole skrzynke z lejkiem i wagonik ana gorze
#20
(11-10-2014, 09:07)Rider napisał(a): DJ_ciasteczko mi zrobił taki jak evera mechanizm za 16 diax, to jak Ever zobaczył to musiałem czyścić działkę, bo mówił, że pójdzie na forum i ban za kopię. Ja będę robił taki autosklep jak Plaicek, bo on napewno użyczy mi mechanizmu za free.
W sumie po 3 miechach powiem
A SKAD ON MOGL WIEDZIEC CZY MASZ TAKI SAM JAK ON?
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości