HELP ;)
#1
Question 
heyka

Mam problem, że nie umiem zrobic tak, że jak bierzemy np: miecz, to widac go całego a nie w połowie...

http://forum.sky-land.pl/attachment.php?aid=586
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#2
to sie zmienia wzgledem rozdzielczosci ekranu. nie wiem czemu i nie wiem jak.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
to zalezy od ekrenu, znaczy kazdy tak mowi. jak ktos ma kwadratowy to prawie wcale miecza nie widac.
#4
no i mi prawie nie widac... I co?? Nie da się czy co...
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#5
(11-10-2014, 21:08)DuluKrulu123 napisał(a): to zalezy od ekrenu, znaczy kazdy tak mowi. jak ktos ma kwadratowy to prawie wcale miecza nie widac.
Co to ma do rzeczy, przecież CruQ nie ma kwadratowego ekranu ?
#6
no wiesz matusiek... Minecraft, kwadraty itp. to co się dziwisz...
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#7
xD To zależy od rozdzielczości i hmm jak to się nazywa... aspect ratio Tongue Najlepiej mieć rozdzielczość Full HD (1920x1080) i aspect ratio 16:9. Ale powiedz, czy miałeś tak wcześniej? Czy tylko od niedawna? To zapewne coś z ustawieniami komputera... Kliknij prawym przyciskiem na pulpicie (w wolnym miejscu)=>Rozdzielczość ekranu i zmień na jak najwyższą. jeżeli już tak jest to zmień w ustawieniach mc rozmiar GUI na Normal
Niedostępny
#8
ale chodzi ci o to ze tej dashbord czy cos z itemami masz male ?

A juz ogarniam , to zalezy od monitora mało osób ma cały miecz pokazany ,
#9
W ręce rayzu, widać że ma "przyciety" chleb, CruQ jak się gra na rozdzielczości 800x640 to się nie dziw ;p
FLP, nie wiem od czego to zależy, ale np. Ja na Viście mogę mieć do 1600x(nie pamiętam)...

Wysłane z mojego Samsung Galaxy Trend przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#10
(11-12-2014, 15:29)FLPlayGamesAgain napisał(a): xD To zależy od rozdzielczości i hmm jak to się nazywa... aspect ratio Tongue Najlepiej mieć rozdzielczość Full HD (1920x1080) i aspect ratio 16:9. Ale powiedz, czy miałeś tak wcześniej? Czy tylko od niedawna? To zapewne coś z ustawieniami komputera... Kliknij prawym przyciskiem na pulpicie (w wolnym miejscu)=>Rozdzielczość ekranu i zmień na jak najwyższą. jeżeli już tak jest to zmień w ustawieniach mc rozmiar GUI na Normal

Zawsze tak miałem. Pomocne dzięki
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości