Masarnie.
#11
Mateuu, weź wyjdź, bo oczy bolą i krwawią. ;d
Istnieje takie coś jak SPACJA (TO TAKA MAŁA PRZERWA, A ZNACZY WIELE), PRZECINEK i KROPKA. Podskilluj również WCISKANIE KLAWISZY lol

Na tak.
Albo jakaś komenda? na 20 sztuk mięska na 5 minut? Ograniczenie śmieci łapanych przeze mnie przez wszystkich na pvp? ;d
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#12
(11-04-2014, 19:52)Mateuu20 napisał(a): ok ale takto się troche nie opłaca wogóle sklepy z żarciem się nie opłacaja chyba że koxy , rfy ziemniaki i marchewki Big Grin
Ale znam jedną restaurację na działach. Fajnie jest zakładać jakiś bar, gdy jest dobra obsługa, nie ma oszustw, ładne otoczenie, czytelne tabliczki.. więcej itemków.. może jakieś dodatki.... To jest to..

Bycie właścicielem baru/restauracji na działkach to taka zabawa, jeśli komuś się chce, to robi. Tongue

----------------
+ nie chcę zeby na chacie co chwilę się pojawiało: "Czy wiesz, że 20 pieczonych schabów dostaniesz całkowicie za DARMO, dzięki komendzie: "/jedzenie" ? Sprawdź to!
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#13
w sumie zwierzęta respią się na działkach. To w każdej chwili je można rozmnażac

I tak pewnie cichy tego nie doda.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#14
Zwierzęta bardzo rzadko respią się na działkach, będzie biegał, biegał... biegał... może tylko jednego kurczaka znajdzie.. pff
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#15
O ho! Wiecie ile by barów w takim wypadku powstało! Więcej niż jest teraz sklepów. Jeśli ktoś ma zwierzęta to se je rozmnaża, a nie każdy ma.
Niech zostanie takjak jest, to nie hardcore jak tam wcześniej mówili.
[No file chose]
#16
(11-04-2014, 20:02)Hayer napisał(a): Mateuu, weź wyjdź, bo oczy bolą i krwawią. ;d
Istnieje takie coś jak SPACJA (TO TAKA MAŁA PRZERWA, A ZNACZY WIELE), PRZECINEK i KROPKA. Podskilluj również WCISKANIE KLAWISZY lol

Na tak.
Albo jakaś komenda? na 20 sztuk mięska na 5 minut? Ograniczenie śmieci łapanych przeze mnie przez wszystkich na pvp? ;d


jeny już 1/4 internetu wie że mam problem z klaiaturą i szybko stuka a najbardziej probelm z kaliszem W lub y zamienia się na z a z na y Tongue i to nie jest jp żże mam pisać poprownie to jet internet będe pidał jak chce XD

//temat
możesz przeciez robic bar ale jedzonko na spawnie też może być ;p bo szystki chcieli będcie za diaxy i $ pff
........................................UwU
Niedostępny
#17
Wszędzie widziałem tak np.

woda 5$
chleb 10$
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#18
wystarczy, że będzie komenda /jedzonko i dostajemy 32 stejki na 24h. Dużo się respi zwierząt na surowcowej. Tyle no jest idealnie xD. Tylko że mięso z komendy nie da się wyrzucic ani wypasc po dedzie.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#19
ale po co kumu butelak z wodą XD
........................................UwU
Niedostępny
#20
Na surowcowej się respią, ale jak ktoś je zauważy to od razu leci jak ten dzikus z kamiennym mieczem i nie wiadomo czemu zabija, no chyba że dla skóry.
[No file chose]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości