Prezenty !
#1
Tongue 
hej mam propke żeby jak przyjdzie grudzień to :
- zrobić jakiś specjalny spawnik świąteczny lub na tym dodać śnieg i może choinki lub taką dużą choinke z jakimiś ala bąbkami czyli wełenka Smile lub podmienic teksturke czegoś Big Grin
-Zrobić taki kalendarz adwentowy. "jak to będzie działać ?" tak ze będzie dodana komęda nm np. /adwent /kalendarz /sienta /prezent i będziemy dostaać jakiś specjalny itemek Smile lub pom prostu zrobić na 24 tylko jakiś duzy lub fajny prezent

Licze że się spodoba zapraszam do komętowaia i chichy powiedz co o tym sądziesz i nie musisz odrazu zamykać temutu i napisać "nie" lub "nie e" tylko powiedz troche więcej. napiszcie co o tymsądzicie Smile

PS tak samo można zrobić na pozostałych serwerkach ale najbardziej na classicu Big Grin'

PS 2 !!! klawisz W mi się psuje jak nie ma W to się nie czepiać


Załączone pliki Miniatury
   
........................................UwU
Niedostępny
#2
1. nie mam na to czasu, a nie bede budowal specjalnie nowego spawna na swieta. wolalem juz na 1.8 jak wyjdzie.
2. w zeszlym roku byla komenda /prezent, do uzycia tylko dwa razy. raz na mikolaja, a raz w wigilie. dostawalo sie losowo jakis przedmiot np. diament, kilof zelazny.. albo po prostu dirt. zalezy od szczescia. w tym roku bedzie podobnie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
spoko wiem że były nawet długi czas później prezenty dostawało się emeralda spoko nowego nie musisz budować jak chcesz to możesz troche ośnieżyć lub dać 1 lub 2 bałwanki Smile

//Hayer
Słownik, zwolnij.

//Mateuu20 do Hayera ok ok
........................................UwU
Niedostępny
#4
(11-03-2014, 20:45)Cichusek napisał(a): 1. nie mam na to czasu, a nie bede budowal specjalnie nowego spawna na swieta. wolalem juz na 1.8 jak wyjdzie.

Tak bywa jak przez cały semestr juwenalia :p

Większe sosnowe drzewko i pare kolorowych bloków i jest choinka.
[Obrazek: e067a3d7002608fc53271e65]


Niedostępny
#5
Ło kurde

Twoja ortografia sprawia, że jest mi niedobrze(nawet adwent napisał źle, ale tylko za 2 razem)
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#6
Co do /prezent to dobry pomysł, a co do bałwana, to będzie można go zabić na spawnie tak jak kurczaka, może, że Cichusek jakoś go ustawi, że go nikt nie może zabić.
#7
nom i do all pisałem na szybko ! i moja klawiaturka nawala tak ciężko zrozumieć :p

i do ewe wszystkiego się czepiasz ;D
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości