Anty-Cheaty
#1
Information 
Znowu złapałem kilku Cheaterów, ale nie chce znowu montować filmu, uploadować go.... Więc czemu nie pomyślimy nad Anty-Cheatami.

'Będzie' jakiś autorski plugin, który 'będzie' banował automatycznie gracza za oszukiwanie np.: Kill Aura, AntyKnock back, Huzuni, Tetris, itd...

Anty-Kill Aura - 'Będzie' namierzał, kto atakuje z maksymalnej szybkości bicia mieczem.

Anty-AntyKnock back - 'Będzie' sprawdzał, czy ktoś nie ma magnesu pod nogami... no wiecie.

Anty-Double click - Podobny do Anty-Kill Aury, tylko 'będzie' sprawdzał, czy ktoś nie zadaje podwójnych obrażeń (trzeba plugin dobracować, bo ktoś kupi potkę siły, jedno uderzenie i gość dostanie bana bez powodu)

Anty-Xray - Sprawdza gracza, czy nie ma xraya. Nwm jak zrobić taki anty xray i czy ktoś go na pvp pistoletach używa.

P.s.: Jak widać na skargach, Cheaterów jest coraz więcej.
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#2
Double clicki są dozwolone to nie jest czit!
http://www.mpcforum.pl/topic/1218805-mys...ble-click/

Anty-kill aura to by pokazywało że jakiś gracz jest podejrzewany o kill aure (najpierw niech go kicknie) i admin wchodzi patrzy na logi serwerowe i sprawdza tych graczy

Najlepiej napisz na to pluginy bo na to nasz Stirek nie ma czasu


mam 200 postów xd
Niedostępny
#3
(10-29-2014, 22:49)mati2088 napisał(a): Double clicki są dozwolone to nie jest czit!
( http://youtu.be/Tkkyo3RXYYU?t=2m51s )
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#4
(10-30-2014, 06:08)111GigaByTe napisał(a):
(10-29-2014, 22:49)mati2088 napisał(a): Double clicki są dozwolone to nie jest czit!
( http://youtu.be/Tkkyo3RXYYU?t=2m51s )
Frost już pisał że ma double clicka i nie dostał bana

Czy ban za doubla jest to żależy od serwera
Na skafie jest bo to jest hardcore i się gra na fose i wtedy ten knock 2 jest jak knock 4 ale na doublu i tak uderza z opóznieniem któe jest w minecraft czyli tak 1 na sekunde cie uderza

+ jak się zwiększają skargi na cziterów? Tylko 2 twoje dobra 5 graczy ale o wiele wcześniej było mało skarg na cziterów
Niedostępny
#5
Łatwiej będzie poprostu skasować miksturki bo są bez sensu, vip ma wtedy każdego na 3/2 hity. Troche nudne i wkurzające.
#6
(10-29-2014, 22:28)111GigaByTe napisał(a): Anty-Kill Aura - 'Będzie' namierzał, kto atakuje z maksymalnej szybkości bicia mieczem.
Tylko to tu działa, ja sam RAZ zobaczylem jak dziala, np. jak na huzuni aure masz ustawiona na 20 speed to nie zadajesz obrazen
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#7
yyy no jestem na TAK.

tylko te logi najlepiej, żeby gracze też widzieli, bo tylko gal na pistolach pogrywa.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#8
Lepiej, aby moderator (dobra, dobra, postaram się więcej grać w klecki) zatwierdzał, tzn. pojawia się np. mi info na czacie "Cichusek prawdopodobnie ma kill aura [jakieś cyferki, ze takie klikanie, obroty itd.]"
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#9
Za obroty nie powinno być bana, ja mogę sobie ustalić w ustawieniach czułość myszy na 100% wtedy gracz będzie często wirował, szybciej od Kill Aury...

(10-30-2014, 06:27)mati2088 napisał(a): Na skafie jest bo to jest hardcore i się gra na fose i wtedy ten knock 2 jest jak knock 4 ale na doublu i tak uderza z opóznieniem któe jest w minecraft czyli tak 1 na sekunde cie uderza
Na PvP pistolety jest dużo razy więcej ludzi na arenie, niż "diament Heart wych koxów" na serwerze skkf'a.

Gracz zginie na arenie, to znów dostanie za darmo swój zwyczajny set.
(10-30-2014, 06:27)mati2088 napisał(a): + jak się zwiększają skargi na cziterów? Tylko 2 twoje dobra 5 graczy ale o wiele wcześniej było mało skarg na cziterów
Pooglądaj wcześniejsze skargi. Na początku było po jednym graczu, później nałapałem aż 4 oszustów, mam kolejnych 4 ale najpierw wątek: Anty-Cheaty


(10-30-2014, 14:35)Frost napisał(a): Tylko to tu działa, ja sam RAZ zobaczylem jak dziala, np. jak na huzuni aure masz ustawiona na 20 speed to nie zadajesz obrazen
Ktoś pewnie zrobił jakiś poradnik, jak zainstalować Huzuni i ustawić największą prędkość bicia mieczem, czy jakoś tak( nie patrzyłem na filmiki, ale może tak być... ).
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#10
Witam.
Nie.
Pozdrawiam.

//3 reporty na 1 post... Waaarn


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości