► Paczka Cheaterów!
#11
(10-29-2014, 15:28)SeRek190213 napisał(a): jest legalne
Zauważ co ty piszesz...
Nie jest legalne, cheaton to serwer gdzie mozna uzywac cheatow bo ADMIN zezwolil, jest to wyjatkowy serw pod tym wzgledem
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#12
i nawet nie chce miec hackow
#13
Wcześniej było Speedy share. okazało się, że 50 mb pobiera się w ok 40 minut. Teraz Jest Zippy share. Plik pobiera się w ok. 8 minut. Teraz YouTube... ale żeby się zarejestrować trzeba wpisywać swoje dane, imie nazwisko, adres, numer telefonu... jeszcze pomyśle. Nie chce wszystkiego na odwal.


P.S: Zippy share nie ma podglądu, bo może filmik ma być w formacie .avi ??
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#14
Imię i nazwisko:
np. Jan Kowalski
Nr telefonu:
obowiązkowe chyba nie jest ale pomaga ja podałem i łatwo hasło odzyskać a nic sms'ów premium nie przychodzi
Adres:
nieobowiązkowy


Nikt do twoich danych nie ma dostępu tylko same google


YouTube albo brak banów
Cichusek nie ma czasu i miejsca bo codziennie mapy serwerów mu się pobierają a 40 cennych minut szkoda stracić
Niedostępny
#15
Ok, ale sam pomyślę.

----
Drugi link już działa.
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#16
Exclamation 
dobra frost wiem ze nie legalne ale w minecraft MI SIE TO NIE PODOBA ZE DOSTAJE SIE TYLKO ban,permy a nie idzie sie do paki () mysle ze niedlugo mojang wprowadzi ze idzie sie do packi bo Cry mi sie chce od cheaterów i server z cheatami tez nie jest legalny :p
#17
(10-29-2014, 18:31)SeRek190213 napisał(a): dobra frost wiem ze nie legalne ale w minecraft MI SIE TO NIE PODOBA ZE DOSTAJE SIE TYLKO ban,permy a nie idzie sie do paki () mysle ze niedlugo mojang wprowadzi ze idzie sie do packi bo Cry mi sie chce od cheaterów i server z cheatami tez nie jest legalny :p
Pomyśl co piszes bo to cziterzy to osoby poniżej 13 roku życia

A osoby poniżej 13 roku życia NIE PODLEGAJĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI KARNEJ
Niedostępny
#18
Brawo dam przyklad W grze skill ida do wiezienia moj kolega mial jakos chity dzien i nie poszed t opaki

(w minecraft)
#19
Bo w SKILL jest wyższa średnia wieku i napewno o jakieś 6 lat
w minecraft osoby mają najczęściej po 8-11 lat


Post nr.199
Niedostępny
#20
zbanowani.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości