Od banować XD
#21
Mhm... a gdzie w tym wątku ja? xD. Perm jest słuszny, jak Cichusek będzie chciał to ja jeszcze dorzucę pare ss'ów dotyczących oskiego.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#22
Hubercie, a mam dodac ssy gdzie obrazasz fretke?
#23
Moim zdaniem, perm w takiej sytuacji jest to PRZESADA...

hax' ? Nope.
Crash' ? Nope.
Glitch' ? Nope.

Perma powwino sie dawac za jedno z tych wyzej w opinni mojej I nie tylko... Chyba jest to wiadome ze kazdy ma swoje zle i dobre dni. Ja tez widze(alem) ze "sie wdaje w klotnie" ale z takimi dziecmi ze szkoda slow... A jak wiadomo Cichy (bo to raczej on/ty decyduje(sz)) dal bana za slowa o "jego" serverze, tak sa to jego/twoje zasady ale czasem to przesada. Kiedys opdisalem "Nom chichy to niby taki frajer ale to nie[bla..bla...bla] I za to mnie "ukarales", nie sadzisz? ;]
Niedostępny
#24
Ja jestem za tym aby go odbanować, bo zapewne wiele osób ma słabe nerwy i nieraz gorsze dni.. Home nieraz przezywał, przeklinał itp. Ale nie ma bana permanentnego.. Oczywiście rozumiem, że nie pierwszy raz była skarga na Oskiego, ale ten ban mógłby być krótszy.. Albo mute na kilka dni, ale żeby od razu ban permanentny? Za cheaty powinien być perm ale za to? Proszę o przemyślenie o ub dla Oskiego.
#25
to może on 364 dni w roku ma zły dzień? bo dużo skarg było na niego
Niedostępny
#26
Mati, ale zes dojebal teraz... to jest chyba logiczne ze osoba ktora gra na sky land rok czy dwa bedzie miala 50 skarg a osoba ktora jest na srv od tygodnia bedzie miala 2...

"Common sense... "
Niedostępny
#27
Doobra, nie chodzi może o to, że miał zły dzień... Kara się należy, ale nie perm, no kurde... Betko (to tylko przykład) tak samo dostał perma, ale jemu się należało... On tylko gdy wbił na serwer to wyzywał. Oski taki nie jest, po prostu zauważyłem że często nie potrafi się opanować przed pisaniem dziwnych bądź brzydkich słów. KARA jest NIESPRAWIEDLIWA.
Niedostępny
#28
mhm. odbanowany.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości