haslo
#1
prosze cie cichusku o oregistrowanie mojego konta PigKingPvP prosze nie teego co teraz pisze bo to forum skyland też zapomniałem bardzo prosze mnie odrejestrowac
moj nick: PigKingPvP Smile prosze o szybkom odpSmile
#2
Kupowałeś coś w sklepiku SMS?
Podaj 6 pierwszych cyferek numeru telefonu.
Inaczej nie odzyskasz konta.
#3
nic nie kupywałem w sklepiku sms kiedys tak ale zmieniłem numer prosze mnie odrejestrowac
#4
Jeśli nic nie kupowałeś to zaloguj się na http://minecraft.net, przejdź do zakładki Profile i prześlij screen z tej strony.
#5
nie moge wejść na tą strone!! Sad
#6
Ale to chociaż podaj ten stary numer telefonu jak kupowałeś tego VIPa albo coś.
Powiedz, gdzie kupowałeś (s1, classic)
I przybliżoną datę zakupu.
#7
Nie pamiętam starego numery gdzieś miałem zapisany lae karteczke z numerem zgubiłem kupywałem kiedyś na s1 ale zapomniałem hasła i mi skonczył sie przykro mi nie weim gdzie jest ten numer prosze o odrejestrowanie konta
#8
(10-26-2014, 21:43)PigKingPvPl napisał(a): Nie pamiętam starego numery gdzieś miałem zapisany lae karteczke z numerem zgubiłem kupywałem kiedyś na s1 ale zapomniałem hasła i mi skonczył sie przykro mi nie weim gdzie jest ten numer prosze o odrejestrowanie konta

Ty nie rozumiesz?
Musisz mieć dowody, że jest to twoje konto. Bez dowodów nic nie zrobisz.
Zostało zmienienie ci tylko nicku bądź znajdźcie tej karteczki ze starym numerem telefonu.
#9
co mam zrobić!
#10
Ewentualnie jak nie masz zmiennego IP, a z tego IP się logowałeś na stare konto na forum, to Cichy może to sprawdzić.
A poza tym nic Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości