Czy chcesz aby permamute było stosowanie w niektórych przypadkach zamiast banu ?
Tak.
63.64%
7
Nie.
36.36%
4
11 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Propozycja dotycząca wszystkich serwerów.
#1
Cichy, Mam propkę dotyczącą tych permamute których nie chcesz dawać.

Można by dawać permamute w sytuacjach, gdy gracz zawinił tylko tym, że napisał np. <Przekleństwo> snajperki! - na pistoletach, btw jest taka skarga.
Graczy by nie ubyło, nie było by tyle mk oraz mniej przeklinających.
Oczywiście dodanie permamute na cały chat (/r też, pw i reszta)

Podsumowanie:
Permamute jest bardziej przyjaźniejsze dla graczy.

Ankieta trwa 2 dni.
Niedostępny
#2
1. chodzi ci o perm czy temp? stale czy czasowe?
2. na /r, /msg nie da sie dac mute.
3. watpie zeby bylo mniej mk ani mniej przeklinajacych graczy.
4. mute jest mniejsza kara niz granie na serwerze, watpie zeby im sie takie nalezalo.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
1.Chodzi mi o perm, na zawsze. Bez możliwości zniesienia.
2. Stir od czegoś jest..
3. No ale można spróbować.
4. No jest mniejszą za mniejsze przewinienia. Przewinienie chatowe i inne mają inne wagi jednak.
Niedostępny
#4
1. mhm
2. nie ma czasu na tak blahe rzeczy.
3. watpie, bo nawet nie mamy mute, a essentialsowe nie dziala dobrze.
4. no to juz zalezy od admina.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
1. Co mhm xd? Nauczyłeś się odemnie xd?
2. No ale to mało roboty, stirek jest dobrym dev i umie to zrobić xd
3. @2.
4. No zależy od admina.. Jeśli jesteś takim groźnym adminem to, to locknij, tylko bd to źle świadczyć o tb.
Niedostępny
#6
Bez przesady, za takie coś mute na zawsze? http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=11162 Też nie lubię przekleństw, ale każdy chyba ma szansę na poprawę. No chyba, że ktoś przeklina non-stop, nawet po skończeniu się kary, raz może dałem graczowi mute na zawsze, które i tak potem zdjąłem Tongue
#7
no w sumiee to gal ma racje. Lepiej dac kilka kar, żeby osoby zrozumiały co zrobiły, a potem przestały a nie, że ooo nagle permute „FOCH FOREVER” i nie gram
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#8
Jak cichy taki groźny admin to niech daje zamiast bana permamute w niektórych przypadkach.
Niedostępny
#9
ale przecie jak sie daje ./mute <nick> to juz jest mute na zawsze. wiec po kij jakis permmut czy wtf w ogole co to jest.
#10
Chodzi mi o mute na pw, chat, wszystko oprócz podst. komend. Mute z essentials jest popsute i nie działa na pw. Btw cichy nie daje nigdy mute tylko bany za przeklnięcie.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości