...
#1
Dzieci poniżej 16 roku życia proszone są o natychmiastowe dostosowanie się do instrukcji :
1. Weź w dłoń myszke
2. W prawym górnym rogu jest czerwony guzik z X
3. Myszką najedź na guzik i dokonaj operacji kliknięcia



Skoro dzieci nie czytają, będę szczery . Poprzednim razem napisałem ,o tym że pistolety ( główny cel PvP serwera Sky-Land.pl ) są za słabe.Po przeprowadzonej dyskusji Pan Cichusek dokonał zmian ,przez co serwer stał się znów "grywalny". Jednak dziś (10.X.2014r.) włączając serwer, wchodzę i widzę zmiany - gaz pieprzowy ,inny kolor zbroi i oczywiście poprawione pistolety.Gram i dowiaduje się ,że vip dostał też nowe bajery.Rozumiem ,zbroje - w moim mniemaniu jest "ok" ,ale tak zwana "odskocznia" - pieruństwo okropne. Atakuje gracza vip ,a ten nie dostaje obrażeń od upadku i ucieka ,oraz z daleka wali bronią. Jak ktoś to opanuje ,to bez sensu jest walka z VIP. Jeszcze ,jakby można było to kupić w sklepie,ale nie - >8 złoty i jest Twoje -.-


I w tym momencie poprawność polityczną mam w dópie. Powiem w prost , od aktualizacji (od momentu dodania 3 mapy) ziebaliście serwer. Zeszło to na psy i nie chodzi oto ,że "mnie nie stać na vip" (miałem w wakacje ,bo grałem i było ok - teraz nie kupie ,bo wchodzę raz na tydzień) ,ale serwer tak jak Ci jeybani jutuberzy widocznie ,już nie stawia na graczy ,fanów - tylko na kase. Tak jak jutuber wrzuca byle co ,byle by dzieci oglądały reklamy obok ,tak WY zrobiliście serwer tak - że trzeba zapłacić ,by sobie pograć... może jeszcze reklamy od majkrosofta ,a i wiem ,jakiś kontrakt z jutuberami i całą tą hołotą bez honoru* ,tabliczki że gra i żeby jakieś autografy w grze dawali -.- ,a kochana administracja ( /ny /ator ) tylko kase będzie klepał .... I całe ale ,że to kosztuje (bo kosztuje) ,że to i tamto zrozumie ,ale jak ten serwer tyle ciągnie ,to raczej nie ma problemu ze sprzedaniem produktu (VIP). Już nie mówię o tych kochanych forumowiczach ,jak te lewackie kórwy w telewizji ,piszą (niestety mowa zależna) ,że ich nie obchodzą inni ,bo oni vip mają ( przypomina mi się typ co pisał (VIP) "kto jest za diax eq dla vip?" vip'y "tak !!" ,chyba jako jedyny Vip napisałem ,że to sensu nie ma ;p ) i raczej mieć będą, i tylko wbijają poziom na "nubkach" . Tylko że lewaki mówią to jakoś z poprawnością ,nie dosłownie , a Ci to walą takie teksty i im to wisi ...

honor* ~ w moim mniemaniu ,to wykorzystywanie ludzi ,bo kase na tym zbierają i tyle. Powinni wrzucać filmiki jak 100% dają na cele charytatywne...

Jakbyście skasowali odskocznie ,to dałoby się jeszcze grać ,ale jak życie znam gracze VIP (tak jak Ci co się o snajpe czepiali) się oburzą i od razu na NIE


Jednym zdaniem : Zyebaliście serwer ,słuchacie tylko tych "oligarchicznych" kórw i najwidoczniej ( w moim odczuciu ) schodzicie na psy, bo lecicie na kase / żeby Vip kupowali.

Nick tutaj: Ado2307
W sieci serwerów Sky-Land.pl : ado2307

Jeśli adminie czytasz ten tekst ,skasuj temat i powiedz reszcie adminów o tym ,niech ta szara strefa dzieci nie wie jak to wygląda ,bo wam przychód nagle jeszcze zniknie Wink


Pozostałym polecam ss robić itd Wink

Jeszcze tylko przypomnę ,że serwer raczej się robi z pasji - a nie dla pieniędzy a konto vip ,jest tylko po to ,żeby serwer było za co utrzymać... ,coś w sensie podziękowania za dofinansowanie serwera. W tym momencie ,jest to czysty handle itd - tym się brzydzę ,oraz gardzę ludźmi ,którzy do tego dążą

Mówiąc krótko ,tacy ludzie ,są bez honoru
Godo bajtel do fatera "ja bym no noszej ścionie ino półka je**oł" fater wali go w łeb, a bajtel godo "racja półka tu ni ch*ja pasuje"

Cytat:Oski632: w 1/8 węgiel Big Grin
#2
(10-13-2014, 20:19)Ado2307 napisał(a): Jakbyście skasowali odskocznie ,to dałoby się jeszcze grać ,ale jak życie znam gracze VIP (tak jak Ci co się o snajpe czepiali) się oburzą i od razu na NIE


Jednym zdaniem : Zyebaliście serwer ,słuchacie tylko tych "oligarchicznych" kórw i najwidoczniej ( w moim odczuciu ) schodzicie na psy, bo lecicie na kase / żeby Vip kupowali.

Ja tam kupuję VIPa od dawna, sam nie wiem po co... Po prostu chyba przyzwyczaiłem się do tego. Jestem vipem, i co? Byłem przeciwko zmniejszenia obrażeń? Tak. Czy jestem za usunięciem odskoczni? Nie wiem. Nie mogę teraz wejść na serwer i tego sprawdzić, więc się nie wypowiadam. A co do tego "tylko na kasę lecicie", to myślę że... No słusznie... Chyba. Jaki serwer publiczny jest stworzony do niezarabiania? Bo ja nie wiem. Sorki, ale trochę przesadziłeś Ado...
Niedostępny
#3
1: administracja zajmuje się dodawaniem czegoś nowego, dobrego. Jeżeli to się graczą podoba to zostaje.
2: To że nie masz skilla w zabijaniu vipa to się sadzisz na nie wiadomo co.
3: Serwer jest zj..ny jak narazie tylko według ciebie.
4: Wytykać głupoty tak samo jak ty potrafi każdy ale zamiast pomóc administracji wolisz napisac hejta i miec na to wyj..ke i pisac takie gónwa jak to.
5: Jakby dla administracji liczył się hajs, to by mieli wyj...ke na cheaterów i by nie wprowadzała żadnych zmian.
6: Akurat wdety cichy osłabił shota i od tego momentu napisałeś wątek, w którym chciałes spowrotem shoty takie, jak kiedyś. Jeszcze doszło kilka zmian , na które gracze nie narzekają. Tylko TY masz ból dubgi o zmiany. Serwer się rozwija, nie może stać w miejscu, bo się to graczą znudzi. A shot został zmniejszony tylko dlatego, że gościa możnabyło zabić w sekunde.

Najlepiej kórwa napisac jakąś krzywą opinie stukając w gunwianą klawiature i miec na to wyjebane. Jak ci się nie podoba to idz na inny serwer.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#4
nie przeklinamy, nie przeklinamy.

kazdy moze wyrazic swoja opinie, ja natomiast stwierdzilem, ze skoro az tak "lubicie" te swoje wieksze odrzuty i latwosc przemieszczania sie na wyzsze budynki, to wam to ulatwie, ale tylko niektorym. po co mam psuc aktualne bronie i zwiekszac im odrzut na jakas nierealistyczna wartosc skoro moze byc cos ekstra jak jakas magiczna rozdzka vipa (czyt. ulatwienie). moze jest to za mocne, ale raz, czy dwa na kilka minut mozna sobie pozwolic i podskoczyc te 15 kratek w gore zeby sie uratowac albo dogonic jakiegos goscia. wedlug mnie nowe rzeczy nie zawsze sa fajne, dlatego wprowadzilem dwie nowe bronie na tzw. probe. gaz pieprzowy nie wypadl tu pomyslnie wiec zostal odrobine przerobiony i mysle ze juz jest lepiej, natomiast "odrzutnia" chyba wszystkim sie spodobala, a nie widze zeby zwykli gracze jakos marudzili (oprocz ciebie). tak wiiec, jak bedzie zle i nikt tego nie bedzie chcial, a ja stwierdze, ze serio jest to zbyt duze ulatwienie to wprowadze wieksze ograniczenia lub usune ten bonus i zastapie go inna bronia zeby vipy juz tak nie smutaly z powodu utraty czegos fajnego.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Nie chcę pisać nowego wątku więc napiszę tu


Czy zamiast karabinu dla vipa moglaby być snajperka? Bo karabin jest za mocny, a snajperka w sam raz
#6
Ja proponuję usunąć graczom i vipom gaz pieprzowy i dodać go do sklepu za jakieś $150 lub mniej, aby nie był tak często używany, bo trochę to wkurza jak każdy z nim biega. Cichy też pisał, że ładuje się 120 sekund, a naprawdę to jest może 8 sekund. Odskocznia też.
#7
jak to ledwo zadaje 2 hp a „kakao nic nie daje bo to jest bron a bliskie odległosci
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#8
(10-14-2014, 09:31)GalAnonim napisał(a): Ja proponuję usunąć graczom i vipom gaz pieprzowy i dodać go do sklepu za jakieś $150 lub mniej, aby nie był tak często używany, bo trochę to wkurza jak każdy z nim biega. Cichy też pisał, że ładuje się 120 sekund, a naprawdę to jest może 8 sekund. Odskocznia też.

Odskocznia dla vip ma być i koniec xD. A gaz do sklepu dać ale nie za 150$ tylko 50$ bo on nic nie robiiii.

//GalAnonim
Chodziło o to, że odskocznia też się ładuje około 8 sekund (mało).
#9
(10-14-2014, 11:40)Hubertsawicki napisał(a):
(10-14-2014, 09:31)GalAnonim napisał(a): Ja proponuję usunąć graczom i vipom gaz pieprzowy i dodać go do sklepu za jakieś $150 lub mniej, aby nie był tak często używany, bo trochę to wkurza jak każdy z nim biega. Cichy też pisał, że ładuje się 120 sekund, a naprawdę to jest może 8 sekund. Odskocznia też.

Odskocznia dla vip ma być i koniec xD.

Emm... Bo co? Bo jesteś vipem i będziesz płakać jak jej nie będzie?
Niedostępny
#10
(10-14-2014, 14:53)FLPlayGamesAgain napisał(a):
(10-14-2014, 11:40)Hubertsawicki napisał(a):
(10-14-2014, 09:31)GalAnonim napisał(a): Ja proponuję usunąć graczom i vipom gaz pieprzowy i dodać go do sklepu za jakieś $150 lub mniej, aby nie był tak często używany, bo trochę to wkurza jak każdy z nim biega. Cichy też pisał, że ładuje się 120 sekund, a naprawdę to jest może 8 sekund. Odskocznia też.

Odskocznia dla vip ma być i koniec xD.

Emm... Bo co? Bo jesteś vipem i będziesz płakać jak jej nie będzie?

Ty też jesteś VIP i chyba rozumiesz, że musi być przewaga VIP'a nad graczem. Ja nie płaczę z byle powodu. Nie udawaj kogoś kim nie jesteś, bo to niestety widać.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości