Gaz Pieprzowy
#21
(10-13-2014, 16:11)Cichusek napisał(a): nie wiem czy ktos pamieta ale flash juz byl dawno temu. zostal usuniety, bo nie dalo sie go zablokowac na spawnie (wszyscy sie oslepiali), wiec go tez nie bedzie.

a gaz pieprzowy wedlug mnie jest fajny, teraz zostal troche oslabiony i jest ok, a jak nadal bedzie go za duzo to pewnie zrobie go dla vipow, albo po prostu do kupienia w sklepiku jako dodatek.

Mi się zdawało że jak się rzuciło na spawnie to zaspamilo chat że nie jesteś na terenie pvp i nie działała


Wysłano z mojego Samsung Galaxy Trend przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#22
(10-13-2014, 17:01)Frost napisał(a):
(10-13-2014, 16:11)Cichusek napisał(a): nie wiem czy ktos pamieta ale flash juz byl dawno temu. zostal usuniety, bo nie dalo sie go zablokowac na spawnie (wszyscy sie oslepiali), wiec go tez nie bedzie.

a gaz pieprzowy wedlug mnie jest fajny, teraz zostal troche oslabiony i jest ok, a jak nadal bedzie go za duzo to pewnie zrobie go dla vipow, albo po prostu do kupienia w sklepiku jako dodatek.

Mi się zdawało że jak się rzuciło na spawnie to zaspamilo chat że nie jesteś na terenie pvp i nie działała


Wysłano z mojego Samsung Galaxy Trend przy użyciu Tapatalka

i oslepialo Tongue
[Obrazek: sygnaturka.png]
#23
pytanko. A da się zrobić cos takiego, że „kakao” dostaje się po wejsciu na arene, a jak się dednie, to znika z eq albo wypada z gracza jak mięso.

gaz tak wgl nic nie daje. Ja bym mu zrobił ciut dłuższą trutke, że zabiera ona 3 serca. Bo ona zabiera dwa serca. Ten gaz też oslepia na spawnie??? Tooooooo jakby tak usuąc z tego trutke, zwiększyć odległość wystrzeliwywania i zwiększyć czas „kakaa na ryju” do 5 sekund, to wtedy mogłoby to wypalić.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#24
nie da sie tak zrobic z kakałkiem.

no gaz troszke oslepia i otruwa, gracz panikuje xd
a flesha z tego nie zrobie. nie bedzie flesha i juz.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości