Propozycje
#1
Wink 
Mam prośbie o wprowadzenie nowych rzeczy na serwer.
1.Dodanie pluginu z CombatLog lub zrobienie dednięcia za loganie.
2.Można wprowadzić sojusze, a komendy do nich to by były:
- /sojusz (NICK)
- /sojusz akceptuj/odrzuć
- /sojusz usuń (NICK)
- /sojusz lista
- / wróg (NICK)
Kolory nicku by były wtedy takie:
- sojusznicy ZIELONY
- wrogowie CZERWONY
- reszta graczy BIAŁY
+ dla sojuszników komenda /pay (nick) (ilość)
Myśle że weźmiecie pod uwage moje propozycje.

Pozdrawiam KoxGaming Heart.
#2
Nie
Nie
Nie

Ja proponuję taką rzecz. Za zabicie snajperką (strzał w głowę) gracz dostaje 15$. To taka rekompensata za podrożenie snajperki
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
(10-11-2014, 19:47)Hubertsawicki napisał(a): Nie
Nie
Nie

Ja proponuję taką rzecz. Za zabicie snajperką (strzał w głowę) gracz dostaje 15$. To taka rekompensata za podrożenie snajperki

Pomysł z headshootem jest git :3 Jestem za!

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
Padłeś[/color], powstań! [b]COBBELSTONE[/color]N
#4
przeciez napisalem to w poprzednim temacie, ale sojuszy teraz nie dodam ;p
combatlog nie jest potrzebny, co mialby dawac? bana? na takiej arenie pvp nie da sie wyjsc bez smierci, bo w kazdym miejscu ktos jest i nie ma jak odczekac tych kilku sekund zeby mozna bylo bezpiecznie wyjsc.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
1: yyy nooo jestem na tak.
2: yyyy nooo też, bo i tak są takie sojusze ALE max 5 osób w takim sojuszu.
3: wtedy by każdy latał ze snajpą...
Cos ode mnie: że w pistoletach i w karabinach za trafienie heda gracz postrzelony otrzymuje dwa x więcej obrażen (jak w snajperce). Bo teraz typy łukami szybciej zabijają niż pistolami no i fajniejsza byłaby rozgrywka.

//edit.

Plugin na sojusze możecie wykorzystac jak na gildie na hardcore(tak wiem, gildie są na hardcore ale i tak serwer będzie usunięty).

@hubert: dobry spam, sam jak jestes na serwerze to w sojuszu na redzie jestes cały czas a teraz jak ktos pisze żeby dodac soje to jestes na nie [fu*k logic]
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#6
(10-11-2014, 19:47)Hubertsawicki napisał(a): Nie
Nie
Nie

Ja proponuję taką rzecz. Za zabicie snajperką (strzał w głowę) gracz dostaje 15$. To taka rekompensata za podrożenie snajperki

Niech będzie taki bonus jeżeli zabicie jest przez strzał w głowę

Co do sojuszy można by takie zrobić tylko jedno ale:
Żeby w sojuszach można się bić, bo zrobię soj i będzie 100 osób w nim i gra nie ma sensu

Wysłano z mojego Samsung Galaxy Trend przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#7
5 osob wystarczy.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#8
(10-11-2014, 20:46)CruQ napisał(a): @hubert: dobry spam, sam jak jestes na serwerze to w sojuszu na redzie jestes cały czas a teraz jak ktos pisze żeby dodac soje to jestes na nie [fu*k logic]

Ale to jest nie potrzebne, niby czemu to ma służyć. Przecież wiemy z kim mamy sojusz, więc po co...

(10-11-2014, 20:46)CruQ napisał(a): @hubert: dobry spam, sam jak jestes na serwerze to w sojuszu na redzie jestes cały czas a teraz jak ktos pisze żeby dodac soje to jestes na nie [fu*k logic]

Ale to jest nie potrzebne, niby czemu to ma służyć. Przecież wiemy z kim mamy sojusz, więc po co...
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#9
nie chce zakladac osobnego tematu, wiec spytam tutaj:
podobaja wam sie te dwie nowe bronie? gaz pieprzowy i "odskocznia"?
za mocne? za slabe? nie chce zeby to bylo uzywane jako glowne bronie, tylko dodatki.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#10
No by bylo fajne takie cos


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości