server
#1
1.dlaczego admin sie nie zgodzil na rangi. 2.czemu shot jest slaby 3.zrobcie gangi naprzyklad zakladanie gangu 15 k przyjecie 2 k no ale pewnie sie nie zgodzi admin -_- jak zwykle po propowodalem o rangach byl by zajebisty pomysl a admin nie -_- jezu odpowiec dlaczego?
#2
1. Bo jest niepotrzebne takie coś
2. Shot jest slaby bo wcześniej był za op
3. Po co? Jak już to ja bym się zgodził na takie "kluby", członkowie mogą się bić, a jedynie to by dawało no takie coś np. "[TEST][GRACZ]test", żeby było kto jest z nami, a kto nie jest.

Wysłano z mojego Samsung Galaxy Trend przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
1. bylo kiedys i minelo. teraz by sie zrobilo za duzo problemow jakbym to wprowadzil, a nie chce wam resetowac poziomow.
2. shot byl za mocny, pozniej byl za slaby, teraz jest w porzadku.
3. myslalem o wprowadzeniu sojuszy bez tagu, nazwy i niczego innego. po prostu /sojusz zapros nick, /sojusz akceptuj nick itp. wtedy byscie sie nie mogli byc, a jakby ktos zerwal sojusz to przynajmniej by sie wyswietlilo na czacie. no ale.. nie znalazlem takiego pluginu, a wlasciwie zadnego na sojusze (sa same gildie), jedynie co to jakis skrypcik pod skripta, a tego nie bede wgrywal.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
gangi byłyby spoko nawet. Bo i tak są te soje. W sumie możnabybyło zrobic nową edycję z zresetowaniem lvl. Bo to się już czasami przejada.

mogłys jednak wykorzystac te pluginy na gildie. To byłoby lepsze
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#5
Ja jestem za " gangami " ,ale niech będzie możlowość bicia się w nich ,bo jak znam życie 20 osób zrobi gang i jak np. 5 się na typa rzuci ,to on nawet nie kliknie... a tak to siebie też by ranili.

Jedyne co mogą zrobić to jakiś wspólny czat + żeby pisało ,czy z kimś masz soja ( np. Żółty nick ,na msg ,na czacie ) ,a jak ktoś leci solo to żeby nie widział nic.Czat może być np. Na komende /gang /g tak jak jest /m /msg
Godo bajtel do fatera "ja bym no noszej ścionie ino półka je**oł" fater wali go w łeb, a bajtel godo "racja półka tu ni ch*ja pasuje"

Cytat:Oski632: w 1/8 węgiel Big Grin
#6
ale nie znalazlem fajnego pluginu na gangi/sojusze/klany itp.
a co do bicia sie w sojuszach - przeciez on po to ma byc zeby to bylo "bezpieczne", zeby nikt nikogo nie oszukal.
najwyzej mozna zrobic limit 3 sojuszy ;p
niestety stirante nie ma czasu tego napisac, wiec nici z pluginu Sad
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości