dobrze mam numer...
#11
(10-11-2014, 19:13)Mateuu20 napisał(a):
(10-11-2014, 18:02)Bzyczek2001 napisał(a): 99% tego serwera nie ma premium, jak wchodze na classic to same stivóski są, aż oczy bolą.. moim mażeniem jest żeby Microsoft usunął non cukry.

onlei to napisał XD
Chcesz aby Microsoft usunął non premium? Jeśli faktycznie 99% nie ma premium, to serwer straci praktycznie wszystkich graczy. Nie będzie miał kto kupić konta VIP, nie będzie można opłacić kosztów utrzymania go i w efekcie przestanie istnieć.

hmm nom to jest prawda le mc mogł by być za free lub gratis w windosach plik do stworzenia konta prem i propo od 1.8 latają stevki i tzw przezemnie rude baby XD lub nom-prem mieć mozliość zrobienia łasnego skina Tongue

To już ci się nie chciało normalnie zacytować i poprawnie przepisać mojego nicku? Tongue

Temat:
Na jakiej zasadzie miałby działać ten mc jako dodatek do windowsa? Wpisujesz klucz do windowsa i dostajesz konto premium? Wątpię żeby coś takiego dodali. Chodzi oczywiście o pieniądze. Więcej zarobią, gdy trzeba będzie mc kupić osobno. Co co skina, to on jest przechowywany na profilu gracza, jeśli ma on konto premium oczywiście. Nie będą tego zmieniać specjalnie dla graczy, którzy nie dali ani grosza za grę i chcieliby sobie zmienić skina.
#12
a moge podac nr stary bo kolega mi kupowal VIP
#13
Podaj ten stary.
#14
a to platne bedzie ?
#15
Jak podanie 6 cyfr numeru może być płatne? A jak nie o to ci chodzi, to skup się i napisz normalnie.
#16
WIiec moj kolega mial nr 6 cyfr 667819 (Moj nick xdiler)
#17
ok, haslo zmienione. wysylam nowe na pw.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości