...
#1
Powiem krótko bez sensu ten plugin z tymi działkami bo kurcze codzienie wchodzilem na serwa i ch*kolejna dzialka pizgła w powietrze.
Super bardzo sie ciesze ( 4 blocki stack diax pa pa + w ciul pracy i wiele innych itow ;o) .
Nie ogarniam trzeba grać codziennie po pare godzin zeby to dzialalo poprawnie czy jak ?!?! :o
Pozdrawiam wszystkich piszacych "sky-land the best".
#2
Wystarczy jak wejdziesz na teren działki za pomocą komendy na tp na działkę

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
/dom:1 /dom:2 /dom:3?
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#4
Dodajcie do komendy /p info informację kiedy działka się usunie czy coś w tym stylu, w moderatorzy możecie tak sprawdzać.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#5
(10-10-2014, 19:25)Hubertsawicki napisał(a): Dodajcie do komendy /p info informację kiedy działka się usunie czy coś w tym stylu, w moderatorzy możecie tak sprawdzać.

Tylko ze jak wbije 3 tydz temu to pisze ze mam jeszcze 14 dni, wbije za tydzień żeby zresetować to już za późno...

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#6
tak robiłem hayer wpisywałem /dom:1 nawet specjanie /dom 1 bez kropek xD , chodzilem po dzialce chwile otwieralem skrzynie i jak widac nie pomoglo ;/
#7
juz pisalem wiele razy ze nic z tym nie moge zrobic. to nie jest nasz plugin i kazdy go moze miec z takimi lub innymi bledami, a pluginu nie zamierzam zmieniac.
o. prosze oto on:
http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/plotme/
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości