ban ? przesada?
#1
witam, właśnie znalazłem kolejnego cheatera (niewidke), ktora oczywiscie wszystkich denerwuje Smile skończyła się akurat jej niewidzialność i sie okazuje że co? Shimano (moj(-a) sąsiad(-ka)) daje ssy Smile
według mnie to są cheaty ... gdy spojrzycie na jej/jego działke Smile
już wiem czemu tak na pvp na niewidce koksi Smile
a i jeszcze pytanie .. w jaki sposob moge na rzeczy, ktory jest w ramce, napisać coś tak jak oznaczyłem ss np: "koxy Shimano" jak takie coś napisac ?


Załączone pliki Miniatury
               
══════════════
    ╭╬╮         ◢
▁╭▅▆▇□□█▇▆▅▄▃▂▁(╳)█╮  Bob buduje armię.
╰═▃__▁▁▁▁▁∠════▔▔▔    Ten helikopter i Bob są przeciwko Google+
  ╙O ╙O Kopiuj i Wklej jeśli jesteś z nami .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#2
Ten dom to mówił mi, że ponad rok gra (sojusznik) a co do pvp to jest słaby, bo go biorę w gorszym od niego eq i mieczu jak chcemy solo, oczywiście ma kox działkę, ale to nie oznacza że cheater.
Moje Posty Sprawdza Hayer S.P Z.O.O. Wink

CLEVER BOT RZĄDZI XD

#3
ale czy mozna miec glowy witchera? bo coś mi mowi że nie da sie a gram od czerwca Smile chcialbym dodac że kolejna niewida to MATIIOO
wiem że tu nic nie widac ale sledzilem niewide od pvp az do tego miejsca az nagle widze nick MATIIOO Smile chcecie czy nie .. i tak go zbanujecie bo wykryjecie cheaty xD


Załączone pliki Miniatury
   
══════════════
    ╭╬╮         ◢
▁╭▅▆▇□□█▇▆▅▄▃▂▁(╳)█╮  Bob buduje armię.
╰═▃__▁▁▁▁▁∠════▔▔▔    Ten helikopter i Bob są przeciwko Google+
  ╙O ╙O Kopiuj i Wklej jeśli jesteś z nami .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#4
Za cheaty sie banuje jak ma się dowody...
To samo co FreeX, to że ma kox działke to nie znaczy że ma cheaty
btw. FreeX ty miałeś cheaty więc ;p
Co do koxów to nie ma tak, że jak w kowadle się je tak nazwie to tak będzie pisało?
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#5
Ja mam 4,5 stacka bloków w enderchescie na samych wymianach...
Podejrzę tam go trochę.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości