Help me! Pls
#1
Exclamation 
Dnia 8.10.14 o godz. 15:59 dostałem bana od moderatora Hayer(którego bardzo lubię i szanuje jest najlepszy) za CHETY.
Ale mnie wtedy nie było na grze ponieważ byłem w szkole dowodem na to jest mój plan lekcji, który jest załączony. Podejrzewam włamanie na konto a HASŁO było dosyć trudne. Nikomu go nie podałem. Proszę o spr IP na którym siedział ten użytkownik i spr go z moim IP. Błagam o UB już się zmieniłem po poprzednim razie i dziękuje Hayerowi za tamten raz.


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Hahahaahaha! Dowod super! Big Grin pierwszy raz taki widze xd
#3
Może uciekłeś z lekcji?
Bana od razu nie dostajesz może donieśli na ciebie?
Niedostępny
#4
mati2088 co mam zdjęcie dziennika zrobić i nie chce sobie mojej opinii psuć
jakiś dziecinnym uciekanie z lekcji.
#5
(10-09-2014, 15:38)szwed napisał(a): KubaMar13 co mam zdjęcie dziennika zrobić i nie chce sobie mojej opinii psuć
jakiś dziecinnym uciekanie z lekcji.
Po tym to pewnie uciekłeś z lekcji xD
bo skoro nie dasz zdjecia dziennika nie wiadomo czy byłeś w szkole xD
hayerek mogł cie wcześniej złapać i teraz zbanować

nie nabijam
ale mam dziwne pomysły
Niedostępny
#6
Bo nie mam dostępu do dziennika nie jestem nauczycielem!!!
#7
Panie i Panowie nie tylko szwedowi to się zdarzyło miałem podobną sytuację i ktoś mnie na działce okradł.Fakt miałem dodanego gracza na działce skf123 ale jego jestem pewien, jakby coś takiego zrobił"dostałby kablem od żelazka" żarcik.Po zmianie hasła na serwerze na razie wszystko jest ok. Mój post możecie traktować jako wstawiennictwo za graczem Szwed, bo to co napisał brzmi racjonalnie.Pozdrawiam.
[Obrazek: e067a3d7002608fc53271e65]


Niedostępny
#8
Ja chce osobistą relacje nauczyciela ,prowadzącego lekcje ,opinie psycholog ,czy napewno jest zdatny do samodzielnej gry , nr szkoły ,adresu domofonu i numeru do sąsiadów ,a żeby zdali relacje że owy Pan był w szkole. Dodatkowo nadzoru kuratora ( koniecznie sądowego !!! ) ,bo zamiast się uczyć grasz w komputer i uciekasz z lekcji. Daj mi też do porozmawiania z w-f'istą ,a żeby Ci dodał pare ćwiczeń ,bo na dwór nie chodzisz...

Tak serio to dajcie mu temat czy coś jak ktoś go podał ,albo IP sprawdzcie ,a temu kto chasło złamał bana :-D
Godo bajtel do fatera "ja bym no noszej ścionie ino półka je**oł" fater wali go w łeb, a bajtel godo "racja półka tu ni ch*ja pasuje"

Cytat:Oski632: w 1/8 węgiel Big Grin
#9
Nick był ten sam, IP z /seen to samo, i "twoje konto" nie grało... powiadasz?
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#10
Hmm jako zawodowy gimnazjalista z 2 letnim doświadczeniem odpowiem :

-a czasem jest tak ,że nauczyciela nie ma ,a lekcje odwołali. Czasem kogoś rodzic zwolni ,bo lekaż ,bo dentysta.Zawsze może to być atak brata ,za odbicie majkraftowej dziewczyny.


Zawsze to może być plan kolegi :-P
Godo bajtel do fatera "ja bym no noszej ścionie ino półka je**oł" fater wali go w łeb, a bajtel godo "racja półka tu ni ch*ja pasuje"

Cytat:Oski632: w 1/8 węgiel Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości