Proste Propo!!
#1
Siemano , jako że obserwuje forum na bieżąco i widze masee skarg z problemem sławnych "niewitek" .
Myśle że na to pierwszym sposobem podstawowym będzie po prostu banowanie osoby czitującej permanentnie bez żadnych unbanów !!!
Czituje??- przykro się mówi w każdych grach za takie rzeczy jest perm od razu i żadne przeprosiny sie nie liczą ani nic Smile
Dzieki za przeczytanie i sądze że to bedzie lepsze niż jak dotąd że po 3 razy bany szły i 3 unbany (pare osób takich pamietam).
Gracze poprostu czitują bo sobie myślą: " o napisze sobie przeprosiny jak mnie złapie i (^*&%(*^&* mi zrobią "
* za przeproszeniem
Pozdrawiam miłego wychaczania cziterów ;p
#2
nie przeklinamy, nawet za przeproszeniem ;p
jakbym mial tak banowac, to nikt by tu nie gral.
gdy ktos juz bana raz dostanie i czituje drugi lub trzeci raz, to wtedy ban jest odpowiednio dluzszy albo leci perm.
a tak to zawsze dajemy troche czasu na namyslenie sie czy bylo warto.
(a przeprosiny nie zawsze skutkuja i malo kto to robi)

co do potionkow to nie wiem. jakos nie moge zablokowac ich na pozostalych mapach, oprocz spawnu.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Może zablokować efekt Invisibility? Jeżeli się da.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#4
Albo po prostu zrobić tak, że przy tepaniu się na spawn oczyszcza cię z efektów?
#5
W sumie też dobre, ograniczyło to by moc logaczy Wink
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#6
(10-06-2014, 22:05)Cichusek napisał(a): co do potionkow to nie wiem. jakos nie moge zablokowac ich na pozostalych mapach, oprocz spawnu.
Przetestowałem blokadę WorldGuarda na moim testowym serwerze i działa na wszystkich światach. W pliku głównym wg zmieniłem kilka linijek z:
Kod:
gameplay:
    block-potions: []
    block-potions-overly-reliably: false

na:
Kod:
gameplay:
    block-potions:
    - INVISIBILITY
    block-potions-overly-reliably: false


Jeśli jakiś świat ma niepusty plik konfiguracyjny (plugins\WorldGuard\worlds\<nazwa świata>), to tam też zmieniłbym te linijki.
#7
Dobre by było, że jest napis,, jesteś już bezpieczny możesz logać " XD ale to po odczekaniu np 5 sekund na pvp jak cie ktoś uderzył, a jak logniesz przed tym czasem kasuje ci twoje ity lub automatycznie cię zabija na spawnie XD to 2 lepsze, bo by się ity zdobywało XD. Mogło by być, że pvp nie ma wejścia, tylko komendy /pvp i /minipvp żeby się wbić na pvp XD ale na mini pvp lepiej niech wejście będzie, bo wejdzie 20 osób na raz i straszne lagi.
Moje Posty Sprawdza Hayer S.P Z.O.O. Wink

CLEVER BOT RZĄDZI XD

#8
Freex ta i by tylko ludzie kampili przy teleporcie "/pvp" i byś leżał co chwile Smile
#9
(10-07-2014, 14:03)Oneil napisał(a):
(10-06-2014, 22:05)Cichusek napisał(a): co do potionkow to nie wiem. jakos nie moge zablokowac ich na pozostalych mapach, oprocz spawnu.
Przetestowałem blokadę WorldGuarda na moim testowym serwerze i działa na wszystkich światach. W pliku głównym wg zmieniłem kilka linijek z:
Kod:
gameplay:
    block-potions: []
    block-potions-overly-reliably: false

na:
Kod:
gameplay:
    block-potions:
    - INVISIBILITY
    block-potions-overly-reliably: false


Jeśli jakiś świat ma niepusty plik konfiguracyjny (plugins\WorldGuard\worlds\<nazwa świata>), to tam też zmieniłbym te linijki.

wlasnie tak samo to zablokowalem, nawet zmienilem na true, ale to nic nie dalo.
ja natomiast tego nie testowalem na innych swiatach, wiec nie wym czy na serio ten blad istnieje.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości