propozycia
#1
Wink 
Cześć Cichusek, mam dla ciebie propozycje dodania na classicu plugina co pokazuje ile $ ma gracz, np /kasa (nazwa gracza) i wychodzi nam stan konta gracza (nazwa gracza) wynosi (kwota). Pomogło by to na oszustów ponieważ sprzedajesz np miecz ostrość 3, gracz ci ma dać np 3000$, sprawdzasz ile ma kasy i masz większą pewność że Cię nie oszuka, ale niewiadomo czy na pewno ale trochę pomoże XD, jak coś to screeny i na forum XD.
Pozdro Cichusek, daj odpowiedź XD.
Moje Posty Sprawdza Hayer S.P Z.O.O. Wink

CLEVER BOT RZĄDZI XD

#2
(10-06-2014, 14:06)FreeX napisał(a): Cześć Cichusek, mam dla ciebie propozycje dodania na classicu plugina co pokazuje ile $ ma gracz, np /kasa (nazwa gracza) i wychodzi nam stan konta gracza (nazwa gracza) wynosi (kwota). Pomogło by to na oszustów ponieważ sprzedajesz np miecz ostrość 3, gracz ci ma dać np 3000$, sprawdzasz ile ma kasy i masz większą pewność że Cię nie oszuka, ale niewiadomo czy na pewno ale trochę pomoże XD, jak coś to screeny i na forum XD.
Pozdro Cichusek, daj odpowiedź XD.
Najlepiej nie handluj to bedziesz mial najwieksza pewnosc ze cie nie oszuka xd
A jak nawet to podałeś że na forum i skarga... I to się sprawdza... Na logikę
Czy ktoś ci w życiu sprawdza ile masz pieniędzy na koncie w banku?
To samo by było tu, masz 100k, a ktoś chce ci sprzedać coś drogiego, sprawdza ile masz kasy i ty mu płacisz a on ucieka

@down, no a co, nie chce być oszukany to niech nie handluje XD
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
Nie no Frost, to tak nie działa.
Moim zdaniem przydałoby się takie coś, ale w Essentials chyba tego nie ma. Nwm ale chyba w iConomy jest i sprawdza się świetnie.
I łatwo Ci mówić "nie handluj" xD
#4
Minecraft to nie życie.....
Moje Posty Sprawdza Hayer S.P Z.O.O. Wink

CLEVER BOT RZĄDZI XD



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości