Minecraft przestał działac...
#41
Cicho, nie chce mi się instalować :p

OpenGL to $hit i tyle. Wole DEJREKTa
Niedostępny
#42
Wut? Na OpenGLu od chyba zawsze działa Minecraft, i nic tego nie zmieni Tongue
Niedostępny
#43
Dlatego filip nie gram w mc bo opengl ma lagi.
Niedostępny
#44
Ja też osobiście wolę DirectX od OpenGL (bo po prostu ładniej wyświetla, wystarczy porównać DirectX 11 z najnowszym OpenGL), ale jeżeli gry działające na "dajrekcie" ci działają, to OpenGL tym bardziej powinny...
Niedostępny
#45
w mc 1.7.2 na najsłabszych mam 25 fps teraz, warthunder 40 fps, wot 50 fps, Cywilizacja 5 i ck2 60fps.
Niedostępny
#46
(10-14-2014, 15:01)tomsonpl napisał(a): w mc 1.7.2 na najsłabszych mam 25 fps teraz, warthunder 40 fps, wot 50 fps, Cywilizacja 5 i ck2 60fps.

A ja na 1.7.2 mam 200
Wt z 60
Wot 30
Civ V z ponad 100

@temat, skoro masz kompa po formacie, to by następny format nie pomógł? Nie wiem, nie znam sie

Wysłano z mojego Samsung Galaxy Trend przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#47
Froście...
Przed formatem mial wszystko zainstalowane poprawnie, razem ze sterownikami itd. Zrobil format i przez to stracil te sterowniki, ktorych nie moze teraz znalezc w necie. Dlatego ja osobiscie odradzam robienie formatu czy tam reinstalla windowsa, najwyzej przed ta czynnoscia mozna zrobic backup sterownikow i waznych plikow na np. pendrive'a.
Niedostępny
#48
(10-15-2014, 05:37)FLPlayGamesAgain napisał(a): Zrobil format i przez to stracil te sterowniki, ktorych nie moze teraz znalezc w necie.
Do karty graficznej już podałem właściwe. Nie zainstalują się - nie wiem czego. Być może jeszcze jakiś brakuje, np. do chipsetu. Mogę je znaleźć, ale potrzebuję informacji o płycie głównej. Dostarczyć mi ich może program o nazwie Speccy. Wystarczy wkleić na forum jego zrzut ( Plik->Zapisz zrzut).
#49
Dobra, nic z tego nie będzie. (do zamknięcia)
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości