Minecraft przestał działac...
#31
Właśnie, może być wyłączone, ale dziwne jest to, że w kratce Aero(Jak to się tam nazywa?) mam szare pole, i nie mogę włączyć tego CZEGOŚ, btw to spowalnia kompa.
Niedostępny
#32
(10-12-2014, 23:44)FLPlayGamesAgain napisał(a): Aero może być w ustawieniach wyłączone przecież... Nie musi od razu wskazywać na to, że sterowniki są niezainstalowane.


Zgadza się, może być wyłączone. ALE jak nie masz zainstalowanych WŁAŚCIWYCH sterowników do karty graficznej, to nawet nie da się tego włączyć.


(10-13-2014, 13:51)tomsonpl napisał(a): Właśnie, może być wyłączone, ale dziwne jest to, że w kratce Aero(Jak to się tam nazywa?) mam szare pole, i nie mogę włączyć tego CZEGOŚ, btw to spowalnia kompa.

Tak jak wyżej napisałem. To próbowałeś instalować te sterowniki, czy nie?
Aero może i spowalnia komputer, ale jest to przeważnie niezauważalne.
#33
Szczerze to.. Ładna u was pogoda?

@Temat Zmień wersje na 1.7.2 i bd grało.
Niedostępny
#34
(10-13-2014, 15:55)tomsonpl napisał(a): Szczerze to.. Ładna u was pogoda?

@Temat Zmień wersje na 1.7.2 i bd grało.

15.8°C więc ocen sam pogodę

Usuń .mc... To zawsze pomaga

Wysłano z mojego Samsung Galaxy Trend przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#35
Nawet ładnie, u mnie zimniej.

@Temat. To nie pomoże, wystarczy 1.7.2 i git.
Niedostępny
#36
(10-13-2014, 16:05)tomsonpl napisał(a): Nawet ładnie, u mnie zimniej.

@Temat. To nie pomoże, wystarczy 1.7.2 i git.

Ale może ma cheaty na jakiś inny serw i mu w pliczkach coś się stało, nie wiem, ale niech sprawdzi czy pomoże mu to

Wysłano z mojego Samsung Galaxy Trend przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#37
(10-05-2014, 15:36)Tails napisał(a): po formacie

Nie. .minecraft był instalowany na czysto, wersja 1.8 . Usuniecie nic by nie dało.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#38
Mówie zmień sobie na 1.7.2, na sky sb pograsz i tak.
Niedostępny
#39
To nic nie da. Z resztą już próbowałem.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#40
Czasami 1.7.2 nie potrzebuje nowszej wersji OpenGL? Wydaje mi się, że u Tailsa w ogóle OpenGL nie działa, a u Tomsona tylko ta starsza wersja (ta na której jest 1.7.2). Niektóre karty graficzne po prostu nie obsługują tego nowszego OpenGL...

A co do tego Aero, to jak dla mnie ładniej wygląda, trochę spowalnia, ale naprawdę nieznacznie. Na karcie graficznej 128 MB i procesorze 1,5GHz (2 rdzenie) nie było nawet różnicy, a zakładając że wy macie lepsze komputery, to naprawdę to nie ma znaczenia.

Tomek, zainstaluj w końcu te sterowniki Tongue Bo jak Aero nie działa to znaczy, że nie masz właściwych sterowników.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości