Minecraft przestał działac...
#1
Gra przestała działać po formacie, nie wiem co może być przyczyną.
Jave mam zainstalowaną.
Zaczyna się normalnie, launcher się uruchamia lecz po pojawianiu się logo Mojang w mniej niż sekundę gra się wyłącza i pojawia się plik .log i tyle.
Jeden z tych plików:
http://host1gb.net.pl/download.php?file=...1b88a345a9

(Ewentualnie aż takiej biedy nie ma bo mam też drugi, o wiele słabszy komputer na którym Minecraft działa lecz granie przy 5-20 FPS przyjemne nie jest Rolleyes )
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#2
To samo, co tutaj. Problemem są sterowniki do karty graficznej. Znajdź i zainstaluj właściwe. Powinno pomóc.
#3
Co sugerujesz? Ściągałem sterowniki z strony producenta lecz po uruchomieniu setup.exe pojawiał się błąd że karta się nie zgadza.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#4
Podaj identyfikator sprzętu swojej karty graficznej. Instrukcje masz w jednym z moich postów z tego tematu.
#5
PCI\VEN_8086&DEV_0046&SUBSYS_FD3C1179&REV_02
To ten identyfikator.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
Identyfikator, który mi podałeś, zaprowadził mnie na stronę Intela, na której są sterowniki pasujące do twojej karty graficznej. Spróbuj je zainstalować i daj znać, czy działają. Jeszcze jedno pytanie: ten błąd pojawia się na laptopie czy komputerze stacjonarnym?
#7
Nie. Próbowałem je ściągnąć. Nie działają,
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#8
Skoro nie działają, to chwilę poszukałem i znalazłem jeszcze to: https://downloadcenter.intel.com/Detail_...+windows+7
Jeśli i to nie zadziała, to mam jeszcze jeden pomysł. W panelu sterowania, w windows update jest po lewej taka opcja: wyszukaj aktualizacje. System powinien wyszukać dostępne sterowniki. Jeśli będzie jakiś do karty graficznej, to go zainstaluj.
#9
Ani to ani to nie działa.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#10
Wsadź wtyczkę do gniazdka.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Reinstall Javy na początku, potem MC może? To taka chyba podstawowa czynność przy problemach z Javą, warto spróbować.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości