Serwer TheWar na 1.8
#1
Jak już usuniecie wersje 1.7 i będzie tylko 1.8 to można by zrobić 3 serwer "games" czyli "TheWar"

2 grupy po 5-10 gracz ,niebiescy i czerwoni mają swoje bazy na mapce takiej jak te z PvP pistolety - tylko że na owym serwie można niszczyć, kopać i robić ekwipunek. Np. Na start byłaby jakaś zbrojka miecz i mięsko + kox i mikstura szybkości . Vip by miał lepszą zbroje ,oraz prokoxa + mikstura szybkości II . Celem gry byłoby wykradnięcie/ zniszczenie jakiegoś bloku kilka razy , który by był w specjalnym miejscu. ( jakaś przestrzeń 9x9x9 ,nic nie można w niej stawiać, na środku ten blok) blokiem tym może być szkło ,albo glina ( np. Czerwona ) po śmierci gracz odradzałby się w bazie ,tak jakby zaczynał od nowa. Dodatkowo dzięki temu nowi gracze mogą dołączyć do gry, nie zależnie czy się zaczeła czy kończy. W ekwipunku mogło by być też z 64 wełny w kolorze drużyny ,do budowy fortyfikacji. Za zniszczenie specjalnego bloku przeciwnej drużyny ( np. Niebieskich ) druga ( czerwoni ) dostaje 64 wełny. Dobrym sposobem na zwiększenie popularności Vip byłoby dodanie zapalniczki ( do spalania wełny ) ,ale np. 2 krotnego użytku. Gracze w tym razie dostali by wiadro z wodą.


Ja bym chciał taki ekwipunek :

Gracz
Żelazne buty ,skórzane spodnie ( kolor drużyny) oraz złoty napierśnik + wełna / glina na głowie (kolor drużyny) kamienny miecz siekiera kilof,łuk 32 strzały mikstura szybkości 16 schabów i kox

Vip
Diamentowe buty ,skórzane spodnie ,żelazny napierśnik ( głowa jak wyżej) żelazny miecz kilof siekiera łuk (moc i odrzut) 64 strzały 32 schaby prokox i mikstura szybkość II

W bazach przydałby się stół do zaklęć, ale taki niezniszczalny ( kradną go :/ ) jakieś skrzynki z duperelami ( każdy gracz miałby osobno do nich wgląd ,żeby ktoś nie zabrał wszystkiego ) wieża łucznika mury z obsydianu jakaś kopalnia ,tajne tunele np. Z bazy do jakiejś wieży na mapie itd


Co wy na to?
#2
W miarè fajnè tylkò usłyszymy niè
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
dobre tylko wolałbym castle...
Dwie drużyny atakująca i broniąca po +10 graczy w drużynie i polega na tym że atakujący muszą przejąc zamek a broniąca musi go bronic... Czyli klepaaaa. Jakieś ładne typowe zamki na serwer , odpowiednie itemki: atak set prot 4 miecz 5/2 2 koxy 5 refili łuk 5/1/1 wiadro wody budulec tnt zapala enderchest. A broniący to samo tylko bez tnt. Po dedzie odradzamy się w lobby. No i ranking. Pamiętam jak z rayzem koksilismy na craftpvp.. To były klepy a nie jakie żelastwa jak w tej propce.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#4
(10-05-2014, 20:08)CruQ napisał(a): (...) atak set prot 4 miecz 5/2 2 koxy 5 refili łuk 5/1/1 (...)
Jak już to bez żadnych enchantów, a zwłaszcza bez ognia (bo przez niego nic nie widać). Diaxowa zbroja jeszcze ujdzie, chociaż wolałbym żelazną, albo klasy (każda klasa inny ekwipunek; inne klasy dla drużyny broniącej, a inne dla atakującej).
#5
To zależy od adminów ,ale to tylko buty. Z łukiem racja,ale stół do czarów raczej być musi.

Zobaczymy co administracja na te pomysły ...

A co do castlemode ,to też jest fajne - tylko ja myśle że the war lepszy z jednego powodu . Na zamkach zakopiesz się i tyle ,zaś na wojennym trzeba przejąć coś na zasadzie sztandaru. Tak to każdy coś robi ,albo broni ,albo atakuje a nie kryje się w rogu mapy. W the castle wnerwiam mnie też to ,że jak zgine to koniec :/ the war jak się zginie ,to od nowa więc nie ma problemu z małą ilością graczy - oni poprostu dojdą ,zaś można się bawić w budowniczych zamku robić kryjówki itd
#6
wydaje mi sie, ze to nie jest na nasze sily.
do czegos takiego trzeba duzego pluginu, a my nie mamy czasu na jego zrobienie.
gotowcow raczej nie widze.

co do castle to plugin juz mamy, ale nie podoba mi sie ta gierka.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
To może jakiemuś graczu to dać ,a wy tylko ogarniecie czy wszystko ok?
#8
(10-05-2014, 21:32)Ado2307 napisał(a): To może jakiemuś graczu to dać ,a wy tylko ogarniecie czy wszystko ok?
Pomysł nie wydaje się zły, ale czy gracz taki się znajdzie? Chyba oprócz stirante'a nikt pluginów robić nie potrafi.

Pssst... powinno być "graczowi", a nie "graczu"
#9
Mapki to zrobi każdy ,ale te pluginy ... mogą dać coś ala wieczny Vip na tym serwie za to :-D
Godo bajtel do fatera "ja bym no noszej ścionie ino półka je**oł" fater wali go w łeb, a bajtel godo "racja półka tu ni ch*ja pasuje"

Cytat:Oski632: w 1/8 węgiel Big Grin
#10
(10-05-2014, 20:46)Ado2307 napisał(a): To zależy od adminów ,ale to tylko buty. Z łukiem racja,ale stół do czarów raczej być musi.

Zobaczymy co administracja na te pomysły ...

A co do castlemode ,to też jest fajne - tylko ja myśle że the war lepszy z jednego powodu . Na zamkach zakopiesz się i tyle ,zaś na wojennym trzeba przejąć coś na zasadzie sztandaru. Tak to każdy coś robi ,albo broni ,albo atakuje a nie kryje się w rogu mapy. W the castle wnerwiam mnie też to ,że jak zgine to koniec :/ the war jak się zginie ,to od nowa więc nie ma problemu z małą ilością graczy - oni poprostu dojdą ,zaś można się bawić w budowniczych zamku robić kryjówki itd

Nie spotkałe się z takim typem nieogarstwa... Chodzi o klepe. Tak z żelanymi setami to troche za szybko to idzie. Znając życie na tym wars to wiara będzie kradła flagi i uciekała na potce i to będzie takie no lajtowe. A żeby zamek przejąc to troche to wymaga czasu. W sumie najłatwiej jest zabic wszystkich. No i jakby po dedzie znowu można się klepac to by to trwało w nieskonczonosc..

(10-05-2014, 20:37)Matusiek napisał(a):
(10-05-2014, 20:08)CruQ napisał(a): (...) atak set prot 4 miecz 5/2 2 koxy 5 refili łuk 5/1/1 (...)
Jak już to bez żadnych enchantów, a zwłaszcza bez ognia (bo przez niego nic nie widać). Diaxowa zbroja jeszcze ujdzie, chociaż wolałbym żelazną, albo klasy (każda klasa inny ekwipunek; inne klasy dla drużyny broniącej, a inne dla atakującej).

Txt do pvp. Ja mam aspyra polecam

(10-05-2014, 21:26)Cichusek napisał(a): wydaje mi sie, ze to nie jest na nasze sily.
do czegos takiego trzeba duzego pluginu, a my nie mamy czasu na jego zrobienie.
gotowcow raczej nie widze.

co do castle to plugin juz mamy, ale nie podoba mi sie ta gierka.

To może stirek zrobi to zamiast hardcora...
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości