Unban
#1
Sad 
Witam Cichusek, gram na tym serwerze niecałe 2 tygodnie. Spodobał mi się, chciałem zobaczyć jak działa huzuni, więc wgrałem i mnie hayer złapał na pvp i zbanował na 5 dni. Odinstalowałem to huzuni już i gram na czystym 1.7.4. Niemam zamiaru bawić się w Kobra47, proszę o Unbana lub skrócenie z 5 dni na 2 lub 3 dni.
Pozdro Cichusek.
Moje Posty Sprawdza Hayer S.P Z.O.O. Wink

CLEVER BOT RZĄDZI XD

#2
Mogłeś o tym wczesniej pomyslec zanim to zrobiles.Cheaty są zabronione wiec po co próbowałeś ich używać.
[ciach] ~Puyan
#3
Własnie nie wiedziałem że są zabronione, chociaż coś kolega mówił, teraz będę już wiedział, znam 1 serwer, jest popularny, gdzie admini mają gdzieś że masz huzuni.
Moje Posty Sprawdza Hayer S.P Z.O.O. Wink

CLEVER BOT RZĄDZI XD

#4
Następny kłamca... W jakiej grze Cheaty nie są zabronione?
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#5
(10-05-2014, 13:18)Frost napisał(a): Następny kłamca... W jakiej grze Cheaty nie są zabronione?

w gta:sa robia serwery "only 4 cheats", ale zwykle sa robione po to, zeby liste graczy ktorzy weszli na taki serwer banowac na jakims glownym serwerze tej sieci ;p
np. jak ja bym zrobil serwer pt. "TYLKO DLA CHEATEROW! HUZUNI, XRAY DOZWOLONY!" to zapewne kazdy kto tam wejdzie mialby automatycznie bana na skylandzie xd


a co do skrocenia kary - hayer o tym zdecyduje, bo on cie zbanowal. na razie temat zamykam.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
No masz już... Oby się to nie powtórzyło Wink Skracam
Don't be so serious. Please.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości