2 Propozycje
#1
Wink 
Cześć Cichusek.
Jestem nowy na tym serwerze, gram tu niecałe 2 tygodnie. Spodobała mi się tu gra, lecz mam takie propozycje.
1 dodanie slimeball na buy do sklepiku na spawnie, cena niech będzie tak około 10$ za szt,
ponieważ niektórzy na 1.8 chcą zrobić trampoline XD. 2 Propozycja to dodanie takiego fajnego moda na pory roku. Fajnie by to wyglądało, np by się co godzina zmieniała pora roku na spawnie, działkach i surowcach. Np zima - pada śnieg, jesień - spadają liście z Drzew. Ten mod nazywa się The seasons mod. Fajna sprawa.
Pozdro Cichusek, zgódź się.
#2
1. wersja 1.8 na serwerze tak naprawde nie jest aktywna, to po prostu pewne ustawienia zeby gracze z 1.8.x i z 1.7.x mogli grac razem (tzw. protocol update/hack). dlatego nie ma bloczkow, craftingu ani nic. a jesli sa, to nie da sie ich wykopac (np. rozne rodzaje kamieni).
2. jak sama nazwa wskazuje - to jest mod, a na serwer wgrywa sie pluginy, czyli takie wtyczki ktore nie potrzebuja ingerencji w pliki gry. jakbym aktywowal ten mod na serwerze, to kazdy gracz musialby go pobrac i zainstalowac w swoim kliencie, zeby mogl wejsc na serwer.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości