Ogar!!!
#1
Exclamation 
Witam!

Chcialbym prosic o naprawienie pistoletow. Teraz pistolety maja nieziemski odrzut. To troche wkurza bo ktos z drzewa moze podrzucic sie pistoletem na przed ostatnie pietro czerwonej wiezy, lub z zielonej na czerwona wybic sie tak ze jeszcze doleci na srodek owej wiezy.

Prosze o jak najszybsze naprawienie wady pistoletow. Shocked
#2
tera nie maja wogule odrzutu XD
Czym sie ruzni GREEN a Red na redzie jest czesto sojusz :d a na greenie caly czas klepa Tongue
#3
z poczatku mialy odrzut 2 (nie mam pojecia co to za wartosc xd), wiec zmienilem wczoraj na 4 zeby bylo cos widac.
niestety po opinii innych graczy zmniejszylem wartosc na 3, tak przynajmniej mi sie wydawalo, ale pomylilem opcje i zmniejszylem obrazenia xd

dzisiaj rano obrazenia z powrotem wzrosly, a odrzut ustawilem na 2.75.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
teraz pistolety nie mają odrzutu , wcześniej było fajnie jak tak wysoko podrzucały
#5
maja malutki odrzut, a nie moze byc taki zeby podrzucaly cie na budynki.
zwieksze do 3 tak jak zamierzalem, zobaczymy jak bedzie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
Czy snajpa bd taka jak byla kiedys albo troche mniejsza bo teraz to takie ...
#7
(10-05-2014, 10:55)matejkam0550 napisał(a): Czy snajpa bd taka jak byla kiedys albo troche mniejsza bo teraz to takie ...
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...1#pid82491
#8
(10-05-2014, 10:55)matejkam0550 napisał(a): Czy snajpa bd taka jak byla kiedys albo troche mniejsza bo teraz to takie ...

To nie jest "takie...", jak dla mnie jest bardzo dobra. Przed zmianami była naprawdę OP. Gdy ktoś jest dobry ze snajpy to i tak ktoś z shotem go nie zabije, chyba.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości