Spam
#1
dobrze zrobiliscie to ze co 15 sekund ktos pisze ale calyy czas moze ktos pisac ze wrzystkich graczy graczy moze byc nawet 100 na pvp z pistoletami wiec radzil bym dac gadac dp od 100 lvl.u i pisac co 20 nie (15) sekund nie bylo by takiego spamu to moja rada nie wasza ale ja bym tak radzil ruwnierz Zablokowanie pisanie przeklestw bo nie kturzy piszą *** **a MAC tak to kazdy napisze jak zbanujecie to zbanujecie i tak dany gracz moze stworzyc nowe konto i przeklinac czyli radzil bym nie blokowac przeklestw NP:***a tylko zeby automatycznie sie wlaczala muta na tydzien i zablokowanie pisanie przeklestw w odzieleniu ze spacja czyli *** **a A i jeszcze jedno zrobic tak zeby bylo za lvl trzeba bylo zrobic 3 kille a za 1 lvl 15$ i prosil bym nie kasowac lvli innych graczy bo niekturzy serio maja duze lvle BIG LVLE ze nie kasowac bo bedziecie miec mniej graczy
Czym sie ruzni GREEN a Red na redzie jest czesto sojusz :d a na greenie caly czas klepa Tongue
#2
jestem za fprowadzeniem słownikuw na serwer bo dórzo osub robi błendy

mute na tydzien? nie, bo jak pisalem z kolega po angielsku o "sklepie miłości" to dostaliśmy mute i potem trzeba iśc i prosic o unmute i wgl
i jak ktoś przeklina to zgłaszasz i po problemie Tongue
#3
spooko ale wtedy dostaje bana na 2 dni albo 3 a nie tydzien jak by dostal 2 3 razy na tydzien to by juz nie przeklinal Smile
Czym sie ruzni GREEN a Red na redzie jest czesto sojusz :d a na greenie caly czas klepa Tongue
#4
A to nie lepiej poprosić Cichuska, żeby dawał bany na dłużej, niż wprowadzać do gry jakiś nie za bardzo potrzebny system ?
#5
Od setnego poziomu hmm a ja dam od 1.000 albo nie , 10.000 ciekawe czy nasz mątry koleka będzie teraz taki mądry ;-) co to za różnica czy 10 czy 1.000 jak po sobie jadą zazwyczaj osoby 3.000 + a i system antywyzywania nic nie daje ,bardziej bym polecił coś na zasadzie 3 posty na 20 s ,bo jak napisze " chćo" to nikt nie zrozumie ,więc dopiero po 15 s poprawie na "choć" ...
#6
I znowu popieram Ado Big Grin Fajny pomysł, często mi się zdarzyło że chcę się poprawić ALE NIE, PRZECIEŻ MUSZĘ POCZEKAĆ 15 SEKUND! Mogę czekać, ale żeby można było napisać 2 aby włączyć ten komunikat "możesz pisać co 15 sekund"
Niedostępny
#7
W sumie to tak myślę, nie wiem, może lepiej zrobić w ogóle ograniczenie do 5 sekund? Bo 15 sekund to
trochę długo, ale pomysł Ado też jest w porządku.
#8
tak jest dobrze i niech juz tak zostanie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości