Serwer PvP z kapiszonami ("pistoletami") - czyli krok w złą strone
#31
Mogli by zrobić szota tak ,że seria bierze 8 serc. Wtedy by Cie nikt nie brał w czerwonym ;-) ale cene snajpy ogarnąć muszą...
#32
(10-05-2014, 14:03)Ado2307 napisał(a): Mogli by zrobić szota tak ,że seria bierze 8 serc. Wtedy by Cie nikt nie brał w czerwonym ;-) ale cene snajpy ogarnąć muszą...

To ty byś nie wbil na reda... Z bliska kiedyś shot zadawal 50%+ hp...
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#33
Dawniej był taki że gdy strzelasz z daleka (np. z wieży na wieżę) to ma malutkie obrażenia i podpala, a gdy ktoś jest blisko to wystarczą dwa strzały i już pada. Muszę przyznać, że bez takich shotów gra nie jest taka dynamiczna i nie muszę się bać że ktoś mi plecy zrobi z shotem. Jak dla mnie lepiej było właśnie dawniej. "Podpalarka" i tak nie była tak op jak teraz snajpa jest, bo z daleka nie miała takiego damage, a snajpa ma i to ogromne. Chciałbym shota takiego jak kiedyś, choć był trochę op, ale warunki gry były naprawdę lepsze.
?
Niedostępny
#34
Ta kiedyś to się napier*** równo ,z okna na schodny ze schodów w okno ,bo snajper :-D ,ale dla kogoś kto gra 3 dzień to takie akcje są do du** .Ja chce szota co 2 strzały biorą 8 serc ,snajperki ,co strzał bierze 2.5 serca a w głowe 4-5 zaś pistolet 1 naboik to pół serca a w karabinie 2 naboiki to pół serca. Tylko pamiętajcie że mamy zbrojki ... jak się ustawi 2 strzały z szota to 10 serc ,to na zbrojce będzie jakoś te 8 . Ktoś z administracji musi testy porobić ,bo tak to cichy będzie latał tymi liczbami od góry do dołu...

Frost , mój legendarny nick ado2307 doczekał się już nawet grupy anty adowej a już nie mówie o typach co mnie błagali ( potem wyzywali ...) o soj ,bo lałem 5 10 latków naraz ... ja zawsze umiałem tam wbić ,oknem schodami itd ,ale rozumiem że inni rady nie dadzą ( no mi nie dawali :-D ) ,bo ja np. Kampienie tam miałem opanowane do perfekcji i tylko jakieś większe grupy z vipami dawały rade ... ja myśle że 2 serie ( po 2 naboje ) żeby typa ( vip również ) zabić byłyby idealne. Wchodzisz ,ktoś strzela - uciekasz i myślisz jak go zabić . Albo jak strzeli to nawalasz pistoletem i się lejecie. Jednak cena jest dość duża ,więc broń ta nie może być pukawką
#35
(10-05-2014, 15:02)Ado2307 napisał(a): Ta kiedyś to się napier*** równo ,z okna na schodny ze schodów w okno ,bo snajper :-D ,ale dla kogoś kto gra 3 dzień to takie akcje są do du** .Ja chce szota co 2 strzały biorą 8 serc ,snajperki ,co strzał bierze 2.5 serca a w głowe 4-5 zaś pistolet 1 naboik to pół serca a w karabinie 2 naboiki to pół serca. Tylko pamiętajcie że mamy zbrojki ... jak się ustawi 2 strzały z szota to 10 serc ,to na zbrojce będzie jakoś te 8 . Ktoś z administracji musi testy porobić ,bo tak to cichy będzie latał tymi liczbami od góry do dołu...

Czyli twierdząc shot ma być najlepszy a reszta to g*wno nie warte kupowania?
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#36
Nikt tak nie powiedział. Jeżeli ktoś jest ze snajpy dobry to może sobie kupić snajpę, którą wcale trudno nie jest zabić kogoś z shotem. Karabinem również można go zabić, mieczem też... Chyba, że ktoś naprawdę dobrze kampi, to trzeba mu plecy jakoś zrobić. Frost, ty nie grałeś tak dużo jak ja i Ado, więc nie wiesz jakie są warunki gry.
?
Niedostępny
#37
Było dobrze ,jak ktoś na serwie grał np. miesiąc . Taki typ już wybrał ulubioną broń i ma równe szanse ( znaczy to tak jak z mieczem ,jeden wali kryty ,a drugi umie strefy itd) a nie jak grali sobie ,taz na ruski rok ,nawet nie wiedzieli co daje vip i jęczeli że same kampery ( + teksty typu : dawaj na miecze cioto) . Ludzie co grają tam ciągle ,nie jęczą na forum ,bo grać umią. Mało kto kupuje vip mając mniej jak 1000 poziom ( może teraz ,bo się gra zmieniła) a typy -1000 nie inwestują w gre ;-)
#38
ado ja kupiłem vipa jak miałem 200-300 lvl a nie tysiak...
Shotgun - efektywny z bliska...(tak pisze na broni) ma zabijac!!!! A nie lepiej by było jak byłby jedej nabój i po wystrzeleniu się przełaowywuje automatycznie przez 1 sekunde

Snajpa - też nie jest za bardzo op. 1 head zabiera 8,5 hp.. To mało w ...uj. Po jednym takim strzale już drugi może ci się nie udac... To jest SNAJPERKA A NIE KARABIN JAPER,,,,OLE.

Moglibyscie dodać, że trafiene karabinem lub pistoletem w heda zabiera 2x więcej hp i wyeliminował te fajerwerki podczas trafienia ze snajpy kogos w heda (to jest niepotrzebne i tak naprawde po takim strzale jakis noobek pocejdzie tam i go nam dobije).

Ogólnie to pistolety mają być op a nie miecze...
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#39
1. Pytanie do krUla : ile dni grał na serwie zanim owego vip'a kupił

2. Tak ,snajperka ma zadawać najlepiej 100 serc + auto namiar laser i żeby sama strzelała 50 naboji i przeładowanie 0,1 s -.- snajperką można oddawać strzał co 1 s ,więc jak Ci ktoś walnie 2 hedy to nawet się nie ruszysz... ja myśle że snajperka powinna przeładowywać się min. 3s i mieć 2 naboje ,albo jeden . Jeden strzał to 5 serc ( na zbrojke vip ) a hed to 8 . Nikt nie biegałby po mapce ,bo przeładowanie trwałoby za długo. Jeśli zostaną obecne ustawienia ( ilość naboi itd) to strzał powinien zabierać 2-3 serca ( zbroja vip ) a hed 5. Jak masz myszke gejmera i monitor baaardzo dobry ,a do tego 300 fps to snajperką jeeeedziesz. Niestety większość graczy ma zwykłą myszke i monitor. Na takim ( ja mam np. Tak ) snajperka nie jest już taka fajna...
#40
e tam ado biadolisz, do snajpy nie potrzeba dobrego sprzętu tylko doświadczenia, na byle gównie możesz dobrze nią strzelać, w snajpach obniżono obrażenia i jest git majezon teraz. A zabić snajpera nie jest problem, uniki w lewo, w prawo, podchodzisz i mieczem jedziesz. Zostawcie już te snajperki w spokoju, wszystkie bronie na ten moment mają odpowiednie obrażenia/odrzut, niech nie psują już Tongue
¯\_(ツ)_/¯


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości