Serwer PvP z kapiszonami ("pistoletami") - czyli krok w złą strone
#21
Dokładnie, niepotrzebne aż tyle obrażeń w snajpie... A co do tego pluginu na pistolety, to można zmienić każdą broń oddzielnie ;p
To nie jest zapewne trudne nawet, chyba że nasz serwer nie używa Crackshota tylko jakiś autorski, więc mogę się mylić.
To pvp nie ma sensu teraz, ja biję tylko z miecza, bo te bronie mnie wkurzają. Od czasu do czasu użyję snajpy. Nie ma sensu nawet VIPa kupować, bo po co... Lepszy set i miecz to za mało dla mnie, bo karabinu nie używam (za słaby jest). Proszę o poprawienie jakoś tego...

Hmm... Niech będzie:

Pistolet 6|6 - obrażenia te same co są teraz, ale odrzut zwiększony
Karabin 20|20 - to samo co z pistoletem, obrażenia są spoko, ale odrzut za mały
Snajperka 5|5 / 4|4 - zmiana obrażeń na 5 hp, odrzut taki sam
Shotgun 2 - Po prostu przywrócenie tego co było kiedyś (no może nie aż tak, bo był chyba trochę za mocny), czyli z daleka małe obrażenia, a z bliska ogroomne.
?
Niedostępny
#22
Popieram
#23
Popieram to co napisał powyżej Filip, ma racje co do serwera pvp z pistoletami .
[Obrazek: source.gif]
#24
zwiekszylem odrzut pistoletow dwukrotnie (z 2 na 4),
tak samo shotguna (z 5 na 8),
i karabinu (z 1 na 3),

obrazenia ze snajperki zmniejszylem juz wczoraj (z 16 na 12),
a z shotguna zwiekszylem (z 8 na 10).

nie mam pojecia co to sa za wartosci, ale po zmianie silnika serwera z 1.7.5 na 1.7.9 jakos nagle bronie oslably dlatego shotgun wydawal sie kiepski (juz go jakis czas temu polepszylem)
[Obrazek: sygnaturka.png]
#25
No i wszystko dobrze ,tematu nie polecam zamykać ,bo jeszcze może być z tym problem / jakieś uwagi do tego . Tak czy inaczej chyba każdy dostał co chciał ;-)
#26
Niech snajpa powroci taka jak byla bd lepiej
#27
zmienilem jeszcze raz odrzut z pistoletu, tym razem na 3, bo podobno byl za duzy..
[Obrazek: sygnaturka.png]
#28
No nie wiem, chyba jest za duży nadal... Tak mi się wydaje.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#29
(10-04-2014, 19:08)matejkam0550 napisał(a): Niech snajpa powroci taka jak byla bd lepiej

Bo co, nie jest już tak łatwo niszczyć tych z shotem przy użyciu snajpy? ;p

(10-04-2014, 19:10)Frost napisał(a): No nie wiem, chyba jest za duży nadal... Tak mi się wydaje.

Na moje jest git.
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#30
Czy zrobicie takiego shotguna jak dawniej?
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości