Serwer PvP z kapiszonami ("pistoletami") - czyli krok w złą strone
#11
1.NIE
2.NIE
3.NIE
4.NIE
Pistolety powinny byc bo to sie podoba wielu graczą i mi a jak wam sie nie podoba to nie musicie grac na sile proste
#12
W skrócie, snajperka 4hp, shotgun jak dawniej, przywrócić areny z dawnych czasów. A i bym zapomniał pistolety odrzutu im dać.

W skrócie, snajperka 4hp, shotgun jak dawniej, przywrócić areny z dawnych czasów.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#13
powinno byc tak jak giedys shot normalny a snipere bym zrobil do 3.5 serduszka
Czym sie ruzni GREEN a Red na redzie jest czesto sojusz :d a na greenie caly czas klepa Tongue
#14
(10-04-2014, 07:39)banan98 napisał(a): powinno byc tak jak giedys shot normalny a snipere bym zrobil do 3.5 serduszka

kiedyś to z shota mogłeś z 30 kratek zabić
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#15
Prosiłbym osoby 100% na nie ,o jakiś argument a raczej o przeczytanie całości... też moge założyć 5 mk i tylko

1.tak
2.tak
3.tak
4.tak

Ja myślałem bardziej ,o zrobieniu jakiegoś tematu do dyskusji na temat szota snajpy itd a owe "propozycje " postaram się zmienić w zdanie, żeby nie było
#16
(10-04-2014, 06:33)matejkam0550 napisał(a): 1.NIE
2.NIE
3.NIE
4.NIE
Pistolety powinny byc bo to sie podoba wielu graczą i mi a jak wam sie nie podoba to nie musicie grac na sile proste

Bo na 99% masz aurę, zenchantujesz miecz i nikt ci nie podskoczy.
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#17
Te pvp przyciągało swoją orginalnością ,teraz to już wręcz odpycha... Równie dobrze moge grać gdzieś indziej ,bo rozgrywka będzie bardzo podobna a na innych serwach można kupować lepsze zbroje itd ... skaj jak 90% serwerów zamienia się w pospolity nudny serwer ,jeśli zamieni się w to co inne serwy to stracą baaardzo dużo ludzi ,którzy kupują ciągle u nich vip :-P ,a jeśli będą grały 9 latki co sms'a wysłać nie umią to jakoś długo nie pociągnie ten serwer xd
#18
* nie umieją xd

A co do tematu, na pewno trzeba pomyśleć nad zmianą cen w sklepie, to raz. Po druge, ta snajperka rzeczywiście jest trochę za mocna, lecz niedawno miała miejsce taka sytuacja, że obrażenia od wszystkich broni drastycznie zmalały (prócz snajperki co jest dziwne) i nasz szanowny właściciel powiększył obrażenia o 50%. Wydaje mi się ze nie da się pojedynczo zmienić obrażenia(zmniejszyć w snajperce a resztę troszkę powiększyć) ale jeśli się mylę to te zmiany są wręcz konieczne. Dodam jeszcze że shotgun mogły zostać tak jak jest, ewentualnie drobne powiększenie gdyż dawniej zabierał zbyt wiele HP.
Fajnie by było gdyby zostały dodane te nowe zbroję a propozycja Adolfa o podmienienu mieczy tj. Gracz drewniany a VIP kamienny jest baardzo ciekawa i ją popieram. Cichusku, jeśli znalazł by Pan czas na popracowanie nad tym Pvp byli byśmy wszyscy wdzięczni

/Edit a co do snajperki, to dobrze by było by zabierała 5 serduszek przy strzale w głowe przy zbroi gracza. Bo używam sobie jej trochę ale jeśli zostanie zmniejszona zbyt wiele to będzie buba :p a tak, 2 headshoty były by idealne a nie tak jak jest teraz że headshot i zostaję 1 serce czy tam ile
¯\_(ツ)_/¯
#19
Mogliby szota i snajpe jakoś na taki sam poziom cenowo itd dać ,ten karabin w sumie też
#20
Jeśli nie da się zmienić obrażeń to snajperka powinna kosztować co najmniej 200.
¯\_(ツ)_/¯


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości