Serwer PvP z kapiszonami ("pistoletami") - czyli krok w złą strone
#1
Zacznijmy od tego że ze "skajem" znam się trochę czasu i jedyne co mnie przy tym serwie trzymało tyle czasu to magiczne pistolety. Za czasów kilku mini aren (takich jak kresu np.) grało się świetnie ,ale był problem z ekwipunkiem itd. Potem ktoś tam wyżej wpadł na pomysł żeby zostawić tylko 2 te największe areny itd,. Pomysł dla mnie wydawał się świetny ,a jeszcze do tego ekwipunek automat ,i brak śmieci (zbroi 10 pistoletów ...)- to już ten serwer stał się na najlepszy jaki znam. Więc tak grałem z wami ,czasami dziennie ,a innym razem raz na 3 miesiące. W ostatnim czasie ktoś wpadł na pomysł żeby dodać 3 arene, za ten pomysł osobiście macie moje uznanie i wg mojej osoby jest to krok bardzo dobry. Tylko mały myczek , wchodzę sobie na serwer, biorę moją ulubioną broń (szot) wbijam na arenę klik ,klik a tu co ? typek żyje ( Shocked ) ale ok biorę pistolet (co to za problem dla mnie na pistolety jechać) ale nic ,koleś mnie jedzie mieczem ... I tutaj pada moje pytanie , serwer PvP pistolety , czy serwer PvP ? Ja rozumiem nowi gracze , "los kamperos" (z szotem) w budynkach ,ale czemu pistolet? Broń jakże podstawowa i moja ulubiona ,to teraz zwykły kapiszon , nie dość że trzeba min. 3 serie ( 6/6 ) oddać ,to to co w nim kochałem ,czyli jego odrzut, zostało zniszczone. Ja strzelam w typka ,a on w czasie mojego ostrzału potrafi podejść i walnąć krytyka z miecza -.- ... A o tym że snajpa jedzie równo ,tak jak jechała ( 2 hedszoty i leżysz) to nie mówię ....

Ja widze kilka rozwiązań , osłabiacie o 50% snajperke / naprawiacie szota i pistolet ,można też zmienić nazwe na PvP z kapiszonami ,albo wg pistolety usunąć ,bo łukiem prędzej idzie zabić. Możecie też graczowi dać drewniany miecz a Vip kamienny ...

Tak czy inaczej snajperką musicie się zająć.... ja jej nie umiem zbytnio używać ,tak jak chyba większość graczy ,więc zawsze mnie inny snajper zdejmie -.-


Powiem tyle, mnie straciliście ,jak narazie, na serwerze PvP ,jeśli jeszcze zwalicie klasika ,to już się z serwerem żegnam Cry

Przy okazji mój pomysł :

Stare areny stoją obok tych obecnych i się kurzą (wiem że tam są / były jeszcze miesiąc temu) więc może by tak je wykorzystać ....

Stary spawn ( ten z guzikami do tych aren ) odnowić i zrobić nowy typ gry ,czyli
pojedynki .

Jakieś tabliczki na zasadzie "potrzeba jeszcze 2 graczy" a obok guzik np. na arene śnieżną ,lub coś na tej zasadzie. Pojedynki 1na1 2na2 4na4 na tych arenach. Ewentualnie wykorzystać taki bajer , że są 3 dziury z portalami , a przed nimi tabliczka z napisem 1vs1 2vs2 itd. Najlepiej jakbyście do tego wykorzystali stare areny i spawny np. na tym z buźką poczekalnia i jakiś mini parkour itd.
#2
1. nie, przecie to pvp z pistoletami
2. nie, pistolet był za op, snajpa jest dobra, karabin był zbyt słaby jak na swoją cenę
3. nie, zależy kiedy, czy jak usunęli miecze(dawno temu), czy jak były stare parametry broni
4. nie, a jak ktoś lubi bić mieczem? To nie ma szans, jak już to żelazny i diax VIP
Coś jeszcze?
Stare areny. Pół na pół
Stary spawn. zależy który

Ado2307 napisał(a):Powiem tyle, mnie straciliście ,jak narazie, na serwerze PvP ,jeśli jeszcze zwalicie klasika ,to już się z serwerem żegnam
A kto ci każe grać na siłę na pvp?
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
Jestem na Tak! Dawniej było lepiej, zgodzę się z wszytkim z tobą ado.
#4
1. Ja proponuje nazwe kapiszony, bo tym czymś ledwo idzie. Za słaba ta broń,jak i tak na miecza ktoś Cie weźmie
2. Skoro ludzi od szota za du** bierzecie ,to co ze snajperami ? Gdzie jakieś równe traktowanie, ja Ciebie nie zabije ,ale ty mnie tak ,bo masz snajpe a ja szota...
3. Może tak ,parametry z czerwca
4.Jakoś teraz m jak ktoś na pistolet jedzie szans na miecza nie ma, a ja nie po to wybieram serwer z "pistoletami" by się nawalać samym mieczem -.-


stare spawny są w zasadzie 3 na tej mapie (takie koloseum ,z buźką i taki baardzo skromny podajże biały) oraz ten obecny ,ja proponuje je wszystkie jakoś wykorzystać

a i czy grałeś na starych mapkach? Jak nie to odnoś się tylko do słowa pojedynki Wink
#5
1. Nie
2. Nie
3. Nie
4. Nie

To jest pierwszy watek w ktorym jestem 100% na NIE :o


~Rzułf
Niedostępny
#6
Ja tak 100% tak jestem na tak
Czym sie ruzni GREEN a Red na redzie jest czesto sojusz :d a na greenie caly czas klepa Tongue
#7
Heh tak czy inaczej snajpe trzeba ogarnąć ... i tak kampią z jednego bloku na drugi nawet się nie ruszysz ,bo Cię ktoś zdejmie... ja myśle że jeśli ktoś snajpą się bawi to na pewno jest na nie Wink
#8
(10-03-2014, 17:56)MrMcTurtle napisał(a): 1. Nie
2. Nie
3. Nie
4. Nie

To jest pierwszy watek w ktorym jestem 100% na NIE :o


~Rzułf

Bezsens... Też mogę napisać że jestem na nie i będzie achievement get: nabijanie postów.

/temat:
Zgadzam się z Ado. Pistolety zostały naprawdę zwalone... Karabiny w sumie tak samo, a o shotach nie wspomnę nawet. No ok, bronią którą często będę musiał używać to snajpa... ale ja z niej nie umiem. Nie każdy potrafi tym strzelać.
Niedostępny
#9
Dokładnie. Dlaczego shotgun jest aż tak słaby? Nikt go nie kupuję, a jest droższy i na dodatek gorszy od snajperki...
#10
Snajperkę trzeba zredukować do 3,5 serduszka ns hita, bo to śmiech na sali że dostajesz odrzut z miecza i dedasz na hita ze snajperki, która teraz jest używana jako shotgun.
Twórca wątku dobrze gada, dać mu mleka.
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości